Ліцензійна windows 11 pro в магазині supercdk доступна всього за $20.39 в рамках осіннього розпродажу

33

Сьогодні ніхто не може передбачити навіть приблизних термінів закінчення епідемії коронавірусу. Багато країн вже зіткнулися з четвертою хвилею, а деякі тільки чекають її продовження, побоюючись згубного впливу на економіку і соціальну сферу. Немає ніяких сумнівів, що студентам, школярам і багатьом іншим доведеться освоювати навчальний матеріал за допомогою інтернету. Це також означає, що батькам доведеться розщедритися, адже набагато простіше вчитися на власному комп’ютері, ніж робити це на смартфоні, або планшеті.

Ясно, що конфігурацію комп’ютера кожен вибирає сам, адже наповнення бюджету у всіх різне, як і економічні можливості, але це не означає, що потрібно платити кілька сотень доларів за ліцензійну операційну систему. Деякі товариші в цей момент думають, що потрібно відправитися на торрент, де лежить вже зламана ос. Насправді ні, адже це теж ризиковано. Хто знає, що щедрі хлопці з торрента туди впровадили. Часто пишуть про зритих майнер, віруси і дірках, що дозволяють шахраям отримувати доступ до особистої інформації і навіть кредитними картками. Може здатися, що виходу немає, але насправді він є, адже магазин supercdk пропонує ліцензійні версії настільної операційної системи windows 10 з величезною знижкою в 25%. Потрібно враховувати, що це так звані оем-версії. Після активації вони прив’язуються до вашого комп’ютера, хоча є цілком легальна можливість перенесення ліцензії на новий пк за допомогою оператора по телефону.

Традиційно високим попитом користується windows 10 pro , яка дозволяє створити повноцінну робочу станцію або ігровий мультимедійний центр. Ніяких обмежень, адже тут доступні більшість популярних функцій, ну а ціна на все це становить всього 14.63 долара або 1072 рубля.

Багато користувачів віддають перевагу windows 10 home . Це сучасна операційна система, яку без праці можна буде оновити до windows 11. Важливо переконатися, що ваш процесор відповідає мінімальним вимогам, хоча поки все це не дуже важливо, адже розсилка оновлень почнеться тільки в 2022 році. Ну а поки ліцензія windows 10 home обійдеться вам в 984 рубля, що відповідає 14.04 долара.

Буває так, коли потрібно обладнати відразу кілька робочих місць. Це може бути офіс, або вам просто хочеться порадувати не тільки дитину, але і себе коханого. У цьому випадку найкраще звернути увагу на подвійну ліцензію windows 10 pro . Вартість даного лота зафіксована на позначці 25.76 долара або 1852 рубля, що не тільки дозволяє вирішити проблеми з операційною системою на комп’ютері, але і трохи заощадити.

Врахуйте, що ні школяр, ні студент не може обійтися без офісного програмного забезпечення. Оптимальним вибором буде office 2019 professional plus . Це сучасна версія, яка включає все необхідне для створення повноцінного навчального місця або робочого кабінету. Коштує таке задоволення 44.84 долара або 3222 рубля.

Раз вже ми заговорили про економію, то кращим варіантом і правильним вибором буде взяти відразу пакет windows 10 pro + office 2019 pro . Тут вас чекає повноцінна версія настільної операційної системи разом з офісним пз. Вартість пакету дорівнює 56.41 долара або 4055 рублів.

Взагалі не обов’язково сидіти і чекати 2022 року для переходу на більш новою операційну систему, адже в рамках поточного розпродажу вже доступна windows 11 pro , вартість якої зафіксована на позначці 20.39 долара або 1466 рублів. Це відчутно дорожче десятої версії настільної ос, але дозволить вам почати користуватися самою останньою версією прямо сьогодні.

Зверніть увагу, що при покупці на сайті ви побачите трохи іншу ціну. Не варто відразу закривати сторінку, звинувачуючи магазин supercdk в шахрайстві. Справа в тому, що вам потрібно ввести спеціальний код (ocvip) в рядок під час покупки. Як тільки ви поробите цю маніпуляцію, то тут же отримаєте свою 25% процентну знижку.