Amd даруватиме game pass за покупку відеокарт і процесорів, представлена radeon rx 6900 xt в стилі halo infinite

34

Компанії microsoft і amd показали лімітоване видання флагманської відеокарти radeon rx 6900 xt в дизайні майбутнього шутера halo: infinite .

Спеціальна версія відеокарти відрізняє від референсної іншим кожухом з зелено-золотим оформленням в стилі броні майстра чифа. Збоку розташований логотип radeon з жовтим підсвічуванням, а на бекплейті є спартанський позивний “117”, лого halo: infinite і світиться блакитний елемент, що імітує роз’єм під чіп іі з заднього боку шолома.

На жаль, відеокарту не збираються випускати у вільний продаж. Замість цього amd повідомила, що в найближчі тижні придумає разом з командою halo і іншими партнерами ряд способів, як гравці зможуть роздобути одну з них. Мабуть, мова про конкурси.

В рамках співпраці amd також буде дарувати код на один місяць xbox game pass для пк з покупкою деяких процесорів ryzen і відеокарт radeon в беруть участь роздрібних і інтернет-магазинах. Акція є тимчасовою і стартує 26 жовтня . Тоді ж з’явиться додаткова інформація.

Раніше сьогодні вдень 343 industires випустила ролик з оглядом можливостей halo: infinite на pc. Комп’ютерна версія гри отримає оптимізацію під залізо amd і після релізу обзаведеться підтримкою трасування променів.

Прем’єра halo: infinite відбудеться 8 грудня .