Унікальна стратегія в реальному часі delphyq стала доступна для пк в ранньому доступі steam

18

Американський розробник dusk wave arts llc повідомив, що унікальна стратегія і тактична гра в реальному часі delphyq тепер доступна для пк в ранньому доступі steam.

Delphyq-це стратегічна і тактична гра в реальному часі, в якій ви стаєте головним натхненником. Проаналізуйте поточну ситуацію, оцініть варіанти і завдання, наявні у вашому розпорядженні, сплануйте штурм своєї ескадрильї і здійсните свій план.

У антиутопічному науково-фантастичному світі ваша мета – припинити тиранічне корпоративне перемир’я, відоме як баланс. Як натхненник елітної групи бійців, відомих як оперативники, ви приймаєте ключові рішення, плануючи кожен рух і стратегію свого підрозділу. Від вашого вибору буде залежати результат зустрічей, з якими зіткнуться ваші солдати.

Обмінюйте свої дорогоцінні кредити на розвіддані і отримуйте краще уявлення про ситуацію перед вашими місіями. Ретельно сплануйте свої місії з урахуванням безлічі елементів за допомогою ігрової системи планування місій і системи overworld. Наносите швидкі і сильні удари, досягайте другорядних цілей, збирайте цінні кредити і розвіддані, ухиляючись від сил і підкріплень ворога.