Представлений смартфон vivo iqoo u5 5g з 50-мп камерою і батареєю на 5000 ма * год

19

Компанія vivo, за повідомленнями мережевих джерел, представила в китаї смартфон середнього рівня iqoo u5 5g, чутки про підготовку якого протягом останнього часу ходили в інтернеті.

Джерело зображення: vivo

Новинка обладнана 6,58-дюймовим дисплеєм oled з роздільною здатністю full hd+ і частотою оновлення 120 гц. Фронтальна 8-мегапіксельна камера розміщена в невеликому вирізі у верхній частині екрану.

Обчислювальне навантаження покладено на процесор qualcomm snapdragon 695 з вісьмома ядрами і інтегрованим модемом 5g. Живлення забезпечує акумуляторна батарея ємністю 5000 ма·год з підтримкою 18-ватної підзарядки.

У тильній частині розташовується система з двох камер. Це 50-мегапіксельний ключовий модуль і допоміжний сенсор з 2 млн пікселів. Є бічний дактилоскопічний сканер і слот для флеш-карти формату microsd.

Джерело зображення: mysmartprice

Апарат буде поставлятися з операційною системою android 11, доповненої фірмовим користувальницьким інтерфейсом iqoo ui 1.0. Прийом замовлень на новинку розпочнеться 24 грудня. Покупці зможуть вибирати між модифікаціями з 4, 6 і 8 гбайт оперативної пам’яті. Місткість вбудованого флеш-модуля у всіх випадках однакова-128 гбайт. Ціна поки не називається.