Ігровий смартфон zte nubia red magic 6s pro отримає графенову систему охолодження

34

Виробники високопродуктивних смартфонів приділяють багато уваги охолодженню своїх пристроїв. Особливо це стосується ігрових флагманів, які часто експлуатуються під високим навантаженням. Сьогодні nubia опублікувала тизери майбутнього ігрофона red magic 6s pro, де похвалилася графеновою системою охолодження, яку вона розробила для новинки.

Gsmarena.com

Компанія рекламує систему охолодження, створену на базі графенового листа, як космічну технологію. Високоефективний радіатор буде працювати в зв’язці з потужним вентилятором, який не є чимось дивовижним для геймерських смартфонів.

Gsmarena.com

Що стосується дизайну, очікується, що новинка збереже зовнішність актуального nubia red magic 6 pro, а всі зміни будуть зосереджені на технічній складовій. Повідомляється, що смартфон отримає чіпсет qualcomm snapdragon 888+ і зможе похвалитися великим 6,8-дюймовим amoled-екраном з роздільною здатністю full hd і частотою оновлення 165 гц. Частота опитування сенсорного шару буде досягати 500 гц для торкання одним пальцем і 360 гц при введенні декількома пальцями.

Презентація nubia red magic 6s pro призначена на наступний понеділок, 6 вересня.