Яндекс підвів підсумки роботи Баден-Бадена за кілька місяців

2

Від автора: під Баден-Баден потрапило кілька тисяч ресурсів. Але ті сайти, які оперативно очищають свої веб-сторінки від переоптімізірованних публікацій, швидко відновлюють втрачені позиції. Про це повідомила команда Яндекса.

Представники вітчизняного пошуковика розповіли, що під дію алгоритму потрапило кілька тисяч сайтів, індексовані в Яндексі. Як і раніше, єдиною умовою зняття санкцій Баден-Бадена залишається повне видалення з ресурсу SEO-текстів.

За даними статистики пошукової системи, сайти, які видалили переоптимизированный контент, швидко відновлюють свої позиції у видачі. При цьому їх рівень пошукового трафіку з часом також досягає «досанкционных» обсягів.

У Яндекса відзначили, що багато з вебмайстрів, які отримали повідомлення про порушення, знижують насичення контенту ключевиками, застосовують інші семантичні конструкції і теги.

Баден-Баден був запущений в березні поточного року. А з квітня алгоритм почав використовуватися Яндексом для боротьби з переоптимизированным контентом сайтів.