Посилальна маса залишається одним з основних факторів ранжирування в Google

223

Від автора: з плином часу вплив посилань на результати ранжирування в Google практично не змінюються. До такого висновку прийшли фахівці Stone Temple Consulting.

Дослідження пошукової видачі проводилося в три етапи, починаючи з травня минулого року. Останній аналіз був здійснений у травні 2017. Вимірювання відбувалися на одному і тому ж наборі ключевіков, що складається з 6 тис. пошукових запитів.

В результаті дослідники з’ясували, що з плином часу кореляція за запитами не перевищувала 0,06. Це доводить, що вплив посилальної маси як одного з основних чинників ранжирування практично не змінюється.

Фахівці агентства назвали кілька причин, чому Google досі використовує посилання в якості одного з головних сигналів, які враховуються при формуванні видачі:

Матеріальні вкладення – публікація гіперпосилання вимагає більше зусиль, ніж постинг в соціальних мережах.

Підтвердження валідності» бренду – посилання розцінюється пошукачем як публічне підтвердження свого бренду. На відміну від соціального постінга посилання на сайтах більш статичні, не так часто змінюються.

Турбота про користувачів – розміщуючи посилання на сторонній ресурс, ви проявляєте турботу про своїх користувачів (посилання на цінний для них матеріал).