Граматичні помилки не впливають на позиції сайту у видачі

266

Від автора: наявність граматичних помилок у текстовому контенті сайту не впливає на його позицію в загальній пошуковій видачі. Про це розповів представник Google.

Джон Мюллер, спілкуючись в черговий раз з веб-майстрами, «пессимизировал» ще один міф про SEO-просування. Він розповів, що орфографічні чи пунктуаційні помилки, які були допущені при написанні текстового контенту, не впливають на результати ранжирування веб-сторінки.

Мюллер зазначив, що у Google немає пошукового алгоритму, який націлений на виявлення в тексті граматичних помилок. Принаймні, Джон нічого не знає про таких алгоритмах.

Він підкреслив, що через велику кількість текстових помилок веб-сторінку можуть пессімізіровать тільки самі користувачі, якщо перестануть її відвідувати. Що стосується користувацького контенту (коментарів), то виправляти в ньому граматику навряд чи має сенс. Правка коментарів може викликати негативну реакцію з боку аудиторії.

Раніше інший представник Google Метт Каттс (колишній керівник відділу боротьби з веб-спамом) також заявляв, що грамотність тексту не є сигналом ранжирування. Тому наявність помилок у ваших коментарях не позначається на позиції ресурсу.