Зміна стартової сторінки браузера.

263

У цій статті ми розповімо, як змінити стартову сторінку в браузері.

Змінити стартову сторінку можна кількома способами:

1. Багато сайтів пропонують установку їх у якості стартової сторінки

2. Вказати стартову сторінку в самому браузері.

3. Змінити стартову сторінку в налаштуваннях операційної системи.

З урахуванням того, що в різних браузерах встановлення стартової сторінки відбувається по-різному, ми зупинимося на 3 пункті. Для прикладу ми будемо використовувати Windows XP. Отже, щоб змінити стартову сторінку браузера, натисніть «Пуск» – «Панель управління» і виберіть пункт «Властивості оглядача» (Рис.1).


Рис. 1 Панель управління

 

Для зручності сприйняття ми рекомендуємо Вам використовувати класичний вигляд панелі. Для перемикання між видами використовуйте відповідну кнопку (див. рис.1).

Клікніть подвійним клацанням лівої кнопки миші по пункту «Властивості оглядача», перед Вами відкриється вікно властивості Інтернету (Рис.2).

Рис.2 Свойства Интернета
Рис.2 Властивості Інтернету

 

Тут Ви можете змінити адресу стартової сторінки браузера. Для цього просто введіть адресу потрібної сторінки у віконце, як показано на рисунку. Після цього натисніть кнопку «Застосувати».

Ми рекомендуємо Вам уважно вивчити представлені тут опції і вибрати для себе оптимальні з них. Наприклад, Ви можете видалити історію перегляду сторінок, переглянути надбудови Internet Explorer, налаштувати роботу з вкладками і т. п. Для цього клацніть по відповідній кнопці «Параметри». Наприклад, для управління вкладками клікніть по кнопці «Параметри» поруч з написом «Налаштування вкладки для відображення веб-сторінок» (Рис.3).

Рис.3 Управления вкладками
Рис.3 Управління вкладками

 

Відзначте галочками потрібні Вам пункти і натисніть «ОК».

Після цього Ви знову повернетеся на сторінку властивостей Інтернету (див. рис.2). Натисніть «ОК».

Тепер при відкритті браузера Ви опинитеся на встановленою Вами стартовій сторінці.

Джерело: http://linkomania.com.ua/