Журнал сервера допоможе дізнатися, де індексується файл

252

Від автора: представник Google пояснив, як дізнатися, що ресурс переведений на mobile-first. Для цього достатньо вивчити файли логів сервера, на якому розгорнуто сайт.

Відповідаючи на питання вебмайстрів, Джон Мюллер (співробітник пошукової системи), розкрив спосіб, за допомогою якого можна дізнатися про переведення сайту на індексацію mobile-first. Для цього достатньо відкрити журнал сервера і уважно вивчити його.

Мюллер зазначив, що при звичайному типі індексації веб-сторінки ресурсів найчастіше скануються десктопними пошуковими краулерами і рідко мобільними. Якщо в журналі сервера зафіксовано, що 70-80% всіх проходів здійснювалися десктопним краулером і лише 20-30% мобільним, то сайт проиндескирован в звичайному пошуку. Якщо співвідношення зміниться навпаки, то це є свідченням перекладу ресурсу на mobile-first.

Також Джон пообіцяв незабаром розмістити публікацію. В ній будуть дані відповіді на часті питання про mobile-first. А також рекомендації про те, як підготувати сайт до перекладу на новий індекс.