Збір листів з різних поштових сервісів. Включення та налаштування можливості відповідати на листи з інших своїх адрес електронної пошти. Веб-додаток Gmail.

330

Текст заявки: Підкажіть, будь ласка, як можна використовувати аккаунт електронної пошти Gmail не тільки для збору листів з різних поштових скриньок, але і щоб відправляти листи з інших електронних адрес через Gmail? Друзі порадили, тільки я розібратися не можу!

Запитували – відповідаємо!

Якщо у Вас є кілька поштових скриньок, наприклад, по роботі, для підписок або особистий, то, маючи акаунт Gmail, можна збирати всю пошту з цих ящиків в одному місці. Сервіс Gmail може збирати пошту як звичайний поштовий клієнт.

Щоб налаштувати збір пошти з інших акаунтів, потрібно перейти в розділ «Налаштування» за посиланням, розташованої вгорі праворуч на головній сторінці додатка (рис. 1):


Рис. 1. Посилання «Налаштування».

 

Далі перейти на вкладку «Облікові записи та імпорт» і в розділі «Збір пошти з інших акаунтів» натиснути кнопку «Додати обліковий запис електронної пошти POP3» (рис. 2):

Рис. 2. Аккаунты и импорт.
Рис. 2. Облікові записи та імпорт.

 

Відкриється вікно для введення адреси прикріплюватися поштової скриньки.

Введіть адресу, натисніть «Наступна дія».

Тут потрібно ввести ім’я користувача (заповниться автоматично) і пароль. Також можна змінити адресу POP-сервера, номер порту. Однак, якщо ви не розбираєтеся цих настройках, рекомендуємо залишити все як є — повинна працювати. Перевіряли для Рамблера і Яндекса. Якщо ж виникнуть питання, пишіть в коментарях до статті, допоможемо.

Далі йдуть чотири «галочки»:

1. «Зберігати копії отриманих листів на сервері». Листи будуть забиратися з прикріпленого адреси, але видалятися звідти вони не будуть. Ця настройка залишається на Ваш розсуд, однак, автор статті галочку ставити не став, щоб уникнути переповнення прикріпленого скриньки.

2. «Завжди використовувати захищене з’єднання (SSL) при отриманні пошти». Це забезпечує додатковий захист даних. Рекомендуємо її поставити. До неї ще повернемося нижче.

3. «Призначити ярлик входять листами». В системі GMail відсутнє поняття «Папки» або «Каталогу» для листів. Замість цього існують «Ярлики». Основна відмінність в тому, що один лист не може зберігатися у двох каталогах або папках одночасно, а мати два ярлика — може. В даному випадку GMail пропонує Вам автоматично прикріплювати ярлик до отриманим з цього ящика листами. Це дозволить одним кліком побачити, які листи прийшли саме на цю адресу. Рекомендуємо цю галочку поставити.

4. «Архівувати надходять листи (пропустити «Вхідні»)». Якщо поставити цю пташку, листи будуть відразу потрапляти в Архів.

Тепер натисніть кнопку «Додати запис». Якщо з’явиться новий рядок «Помилка при підключенні до pop3.*******.***», то, найімовірніше, сервер не підтримує шифрування. Зніміть галочку «Завжди використовувати захищене з’єднання (SSL) при отриманні пошти».

Якщо з’явиться новий рядок «Сервер відмовив у доступі по протоколу POP3 для даного імені користувача і пароля», то перевірте введений пароль.

Далі слід дуже важлива настройка, яка дозволить відправляти листи з прикріпленого адреси — тобто використовувати важлива перевага системи GMail. Виберіть «Так, я хочу мати можливість відправляти листи з адреси [АДРЕСА]». Натисніть кнопку «Наступний крок».

Тут, як мінімум, потрібно вказати ім’я, під яким Ви відправляєте листа з цієї адреси. Натисніть «Наступний етап».

Тут потрібно вибрати, як будуть відправлятися листи. Якщо вибрати «Відправляти через GMail», то одержувач листа побачить, що воно відправлено через GMail. Якщо Ви хочете, щоб для одержувача все виглядало так, як ніби Ви відправили лист з прикріплюватися скриньки, натисніть «надіслати через сервери SMTP» і натисніть «Наступна дія».

Тепер GMail захоче переконатися, що вказану адресу належить Вам (навіть не дивлячись на те, що Ви правильно вказали пароль). Натисніть кнопку «Відправити підтвердження» і перевірте ящик прикріпленої пошти. У листі, який прийде на цю скриньку, Ви знайдете «Код підтвердження». Скопіюйте його на сторінку додати скриньки GMail натисніть «Перевірка».

Вікно закриється і тепер у вкладці «Облікові записи та імпорт» розділу «Налаштування» в підрозділі «Відправляти листи як» можна побачити доданий адресу. Якщо Ви хочете, щоб за замовчуванням відповідь на лист йшов з адреси, на яку цей лист отримано, натисніть тут же «відповідати з адреси, на який надіслано лист» (рис. 3):

Рис. 3. «Отвечать с адреса, на который отправлено письмо».
Рис. 3. «Відповідати з адреси, на який надіслано листа».

 

На цьому додавання поштової скриньки завершено!

Можна перевірити, як працює вибір адреси відправлення. Для цього натисніть кнопку «Написати листа».

Рис. 4. Выбор адреса отправления.
Рис. 4. Вибір адреси відправлення.

 

Тепер над полем «Кому» з’явилося нове поле «Від», в якому можна вибрати, з якого адресу буде відправлено новий лист.

У разі виникнення питань, чекаємо Вас на нашому .

Також пропонуємо скористатися формою коментарів до статті.

Джерело: http:///