Збереження сайту на локальний диск. Програма WinHTTrack .

360

Текст заявки: Розкажіть, як зберегти сайт на локальний диск?

Збереження вмісту сайту на жорсткий диск Вашого ПК знадобиться якщо Ви хочете отримати повноцінний доступ до кожної сторінки якого-небудь сайту, при цьому не маючи доступу в Інтернет. Для цих цілей існують спеціальні програми – , про один з них, WinHTTrack, я розповім в цій статті. WinHTTrack – безкоштовна програма, скачати її можна з офіційного сайту.

Установка програми:

Установка програми досить проста: дотримуйтесь інструкцій майстра установки, натисніть “Next”, в кінці установки натисніть “Install”. Також в процесі установки необхідно прийняти ліцензійну угоду.

Робота з програмою:

При першому запуску WinHTTrack виводить вікно для вибору мови(Рис.1).


Рис.1 Вибір мови

Виберіть мову (у даній статті я вибираю російська) та натисніть «Ок». Вам буде запропоновано перезавантажити програму. Після цього з’явиться віконце для налаштування Proxy (Рис.2).

Рис.2 Настройка параметров Proxy
Рис.2 Настроювання параметрів Proxy

Якщо ви використовуєте Проксі, натисніть кнопку «Налаштувати» і введіть необхідні параметри. Зазвичай в домашніх умовах Proxy не використовується, так що якщо Ви раніше не зустрічалися з цим терміном, то, швидше за все, у Вас немає Proxy, просто натисніть «ОК».Після цього перед Вами відкриється вікно для роботи з програмою WinHTTrack (Рис.3).

Рис.3 Основное окно программы
Рис.3 Основне вікно програми

У верхньому лівому куті розташовано меню програми, під ним дерево дисків. Для того, щоб почати працювати з програмою натиснете «Далі» на панелі в центрі екрану. Після цього відкриється вікно для створення нового проекту (Рис.4).

Рис.4 Создание нового проекта
Рис.4 Створення нового проекту

Тут Ви можете задати ім’я нового проекту, категорію, і каталог, в якому буде збережений проект. За замовчуванням кожен проект зберігається в каталог С:\Мои Web Сайти, але Ви можете змінити місце збереження, клікнувши по кнопці поруч з написом С:\Мои Web Сайти і вибрати іншу папку або створити нову. Після цього натисніть «Далі».

Перед Вами відкриється вікно для вибору сайту, який необхідно зберегти(Рис.5).

Рис.5 Выбор сайта для сохранения
Рис.5 Вибір сайту для збереження

За замовчуванням у полі «Тип» зазначено «Завантажити сайт(и)». Оскільки нам необхідно саме завантажити сайт, то я не змінюю значення. Потім потрібно вставити адресу сайту (URL), який потрібно завантажити. Для цього адреса сайту треба ввести в полі «Веб адреси» або натиснути на кнопку «Додати URL» і ввести адресу у вікно. Додаткові параметри для завантаження сайту можна поставити натиснувши на кнопку «Задати параметри». Після того як Ви ввели адресу сайту натисніть «Далі».

Після цього відкриється вікно для вибору параметрів завантаження сайту. Для того щоб почати завантаження, Вам необхідно мати підключення до Інтернет. Натисніть «Готово» (Рис.6).

Рис.6 Выбор параметров загрузки
Рис.6 Вибір параметрів завантаження

Після цього почнеться завантаження сайту (Рис.7).

Рис.7 Загрузка сайта
Рис.7 Завантаження сайту

Після того, як сайт буде завантажений на Ваш локальний диск. З’явиться наступне вікно (Рис.8).

Рис.8 Информация о загруженном сайте
Рис.8 Інформація про завантаженому сайті

Тепер Ви можете користуватися всіма сторінками даного сайту не маючи доступу в Інтернет. Сайт буде збережено у папку, вказану Вами. Для доступу до збереженого сайту клацніть на файл index.html. Варто додати, що тепер до сайту застосовні всі дії, як до звичайного документа (записати на флешку, відправити поштою тощо)

Важливо пам’ятати, що використання офлайн браузерів раціонально, якщо сайт, який Ви вирішили завантажити, статичний, тобто на ньому не відбувається змін (прикладом можуть служити законодавчі сайти, онлайн підручники і т. д.), т. к. завантажений Вами сайт, зрозуміло, не буде оновлюватися на Вашому локальному диску. Щоб побачити зміни на сайті, Вам все одно доведеться заходити на сайт в Інтернет.

Джерело: http://fuck-hack.com/