Яндекс: розширена сторінка видачі та запуск «зброї» проти переоптимизации

192

Від автора: Яндекс тестує більш об’ємний варіант сторінки видачі і починає пессімізіровать сайти, на яких були виявлені порушення за допомогою алгоритму Баден-Баден.

Вітчизняні вебмастера помітили днями, що за деякими комерційними ключовикам Яндекс виводить на сторінці 10 сайтів (як зазвичай), а п’ятнадцять. Як зазначили користувачі форуму Searchengines, розширена видача відображається за деякими запитам, пов’язаних з медициною.

Причина тестування нового формату поки що залишається невідомою. Вебмастера вважаю, що таким чином пошуковик хоче розширити топ видачі. Офіційного коментаря з боку Яндекса ще не надходило.

З 21 числа пошуковик почав використовувати Баден-Баден для визначення переоптімізірованних ресурсів. Новий алгоритм доповнить список засобів, які застосовуються Яндексом для виявлення порушень сайтів, пов’язаних з SEO-спамом.

У публікації, розміщеній у блозі пошукової системи для вебмайстрів, описана процедура зняття санкцій від Баден-Бадена. «Провинився» ресурсу в Яндекс.Вебмастер надсилається повідомлення про зниження його позицій у видачі. Для зняття «бана» вебмастеру потрібно видалити з сайтів переоптімізірованниє матеріали. Після цього дочекатися, коли пошуковий робот заново індексує сторінки ресурсу.

Також вебмастер може натиснути на кнопку «Я все виправив», яка знаходиться в отриманому повідомленні. Це прискорить процес відновлення позицій сайту.