Яндекс, бренди і видавці розробляють вітчизняні стандарти реклами

249

Від автора: слідом за Google компанія Яндекс теж збирається зайнятися блокуванням агресивних форматів реклами в своєму браузері. Про це повідомляє прес-служба вітчизняного пошуковика.

З середини лютого наступного року в Chrome будуть блокуватися практично всі представлені на ринку «жорсткі» формати реклами, що викликають негатив у користувачів. До таких засобів просування відносяться повноекранні оголошення, відеореклама з автоматичним початком відтворення звуку, вікна із зворотним відліком до закриття і т. д.

Згідно статистики від LiveInternet, в Росії браузер від Google є найбільш популярним інтернет-браузером (використовується понад 50% аудиторії). Друге місце займає Safari з показником близько 18%. На третій позиції – браузер Яндекса. Йому належить 10% вітчизняного ринку.

Представники Яндекса зазначили, що керівництво компанії теж замислюється над блокуванням агресивних форматів реклами. Швидше за все, вона буде реалізована у всіх версіях браузера.

Прес-служба компанії повідомила, що зараз йде діалог з видавцями та брендами про вироблення російських стандартів інтернет-реклами. Ці норми і будуть використані при блокуванні реклами в Яндекс.Браузері.