Як зламати бота в Телеграм і чи варто це робити?

447

Від автора: здрастуйте, дорогі читачі. Хотілося б вам нагадати, що месенджер Telegram створювався Павлом Дуровим у 2011 році після того, як його офіс заполонили спецслужби, і він позбувся свого творіння у вигляді соціальної мережі «ВКонтакте».

Як зламати бота в Телеграм і чи варто це робити?

Телеграм створювався з однією метою — зробити самий безпечний спосіб комунікації між людьми, щоб вони абсолютно не переживали про те, що їх переписка буде вкрадено або розсекречена третіми особами. Але можна все ж обдурити цю захищену з усіх боків програму і, якщо так, то як зламати бота в Телеграм?

Питання про злом не має сенсу точно так само, як про розсекречення таємних чатів, закритих груп і супергрупп. Початкова задумка засновників зробити Telegram самим надійним месенджером з існуючих дає про себе знати, і наочно показує те що свою задачу розробники виконують на всі сто відсотків.

Зламати бота і змусити його працювати на вас практично неможливо. За всю історію існування Telegram спецслужбам вдалося зробити це чат всього двічі. А це, на хвилиночку, менше, ніж кількість пагонів людей з самої знаменитої в’язниці Сполучених Штатів Америки — Алькатрасу.

Можливість зламати бота в телеграмі для звичайного користувача прирівнюється практично до нульових значень. Чому так? Кожен бот є точно таким же повноцінним користувачем, що і людина. Йому присвоєно свій номер, свій нік і так далі.

Якщо ви хочете просто отримати доступ до боту, то вам необхідно знати його токен (персональний номер), який складається з величезного кількість рандомно сполучених букв і цифр, вгадати які практично нереально. Навіть якщо використовувати необхідну для підбору програму, ви витратите на цей процес стільки часу, що, може бути, ваші правнуки застануть результат.

Знайте, якщо ви вирішили зламати бота, просто сидячи у себе вдома і маючи під рукою старенький ноутбук, які ледве-ледве тягне War Craft 3 і перезавантажується від того, що ви відкриваєте більше трьох вкладок в браузері можете зупинитися на цьому етапі. Тобто подумати і забути.

Для чого люди хочуть зламувати ботів

Природно, кожен, у кого виникає бажання або необхідність отримати доступ до будь-якого з ботів, має для цього суто індивідуальні причини. Деякі хочуть порушити роботу компанії-конкурента, хтось намагається витягти для себе необхідну інформацію, комусь спало на думку зробити безкоштовну купівлю, а інші і зовсім вирішили просто побавитися або перевірити, на що здатний їх хакерський мозок.

Чи існують боти з оплатою

Не так давно в месенджері став активно розвиватися такий функціонал, який дозволяє вам оплачувати покупки без участі живого співрозмовника. Телеграм прив’язує до вашого аккаунту карту для оплати, і ви здійснюєте покупки, не виходячи із улюбленого синього паперового літачка.

Дійсно шалено зручний сервіс як для продавця, так і для покупця. Продавець може спокійно і без зайвих витрат на call-центр продавати свій товар, знаючи, що клієнт може здійснити покупку в будь-який час доби незалежно від того, в якій точці планети він буде знаходитися.

Уявіть, як комфортно ви будете себе відчувати, коли будете тихим зимовим вечором сидіти біля каміна і думати про те, що вранці було б непогано поїхати кататися на лижах. Ось тільки лиж у вас, на жаль, не виявилося. В цей же момент ви згадайте, що є спеціальний бот з оплатою, який люб’язно надасть вам можливість придбати те, що ви хочете, оформить заявку на доставку, або проконсультує в потрібних питаннях.

Як зламати бота в Телеграм і чи варто це робити?

Чи можна обдурити телеграм-бота

Не варто забувати, що бот — це машина, яка працює за заданим алгоритмом. Просто програма, яку можна обдурити точно так само, як і будь-яку іншу програму, встановивши «кряк» або змінивши налаштування.

Обдурити бота також цілком реально. Багато програмісти задають певний алгоритм запитів, які дозволяють зробити це. Під алгоритмом ми маємо на увазі певні плагіни, які генерують питання до боту таким чином, щоб він дозволив зробити покупку без оплати.

Якщо ви захочете спробувати виконати цю маніпуляцію, ми дамо вам два ради:

не завжди людина, яка продає вам якийсь спосіб зробити щось безкоштовно, чесний перед вами. Більшою часткою ймовірності ви стикаєтеся просто з шахраєм, який вирішив заробити на чиїйсь жадібності. Пам’ятайте, що безкоштовний сир тільки в мишоловці. І зазвичай миша платить за нього надто велику ціну;

подумайте, як ви будете дивитися на себе в дзеркало і в обличчя своїм друзям, якщо будете знати, що ви свідомо вчинили крадіжку. Чоловік, який не здатний здійснювати покупки, повинен удосконалюватися, щоб дозволити собі більше, а не ухилятися від вирішення проблеми кримінальними способами.

ПАМ’ЯТАЄТЕ! Крадіжка у всесвітній павутині все одно вважається крадіжкою, і за це доведеться нести відповідальність.