Як приховати хлібні крихти в OpenCart

15

Від автора: вітаю вас, друзі. Отже, ми продовжуємо цикл статей, присвячених знайомству з однієї з найпопулярніших CMS для створення інтернет-магазинів – OpenCart (Оперкарт). У цій статті ми поговоримо про те, як приховати хлібні крихти в OpenCart.

Хлібні крихти – це зручна для користувача навігаційна ланцюжок посилань, які показують, де знаходиться користувач і дозволяють повернутися на розділ вище, наприклад, від проглядається товару до категорії, в якій знаходиться даний товар. За замовчуванням в OpenCart хлібні крихти виглядають так:

Як приховати хлібні крихти в OpenCart

Однак, завдання бувають різні і цілком можливо, що перед вами постане завдання прибрати або хоча б приховати хлібні крихти. Давайте подивимося, як це зробити. Найпростіший спосіб – приховати блок хлібних крихт через стилі. У дефолтної темі Опенкарт для цього досить додати у файл стилів наступне правило:

.breadcrumb {
display: none;
}

Спробуйте оновити тепер сторінку, хлібних крихт на ній вже не повинно бути.

Як приховати хлібні крихти в OpenCart

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Як приховати хлібні крихти в OpenCart

З цим питанням, думаю, ми розібралися. Тепер давайте розглянемо пов’язану завдання. В хлібних крихтах посиланням на головну сторінку є іконка будиночка. Цілком можливо, що ви захочете змінити її на іншу іконку або ж який-небудь текст, наприклад, стандартне Головна.

Для вирішення цієї задачі нам необхідно звернутися до мовних файлів. Для російськомовної версії сайту це буде файл \catalog\language\ru-ru\ru-ru.php. Знайдіть у ньому елемент масиву $_[‘text_home’], його значенням як раз і є поточна іконка, відповідальна за перший елемент хлібних крихт. Спробуємо змінити її на щось своє:

$_[‘text_home’] = ‘Головна’;

Як приховати хлібні крихти в OpenCart

Зберігаємо зміни у файлі і перевіримо їх на сайті:

Як приховати хлібні крихти в OpenCart

Як бачимо, все працює. Досить просто, чи не так? На цьому сьогодні все. Більше про OpenCart ви можете дізнатися з наших безкоштовних або платних уроків.