Як прибрати напис працює на OpenCart

22

Від автора: вітаю вас, друзі. Отже, ми продовжуємо цикл статей, присвячених знайомству з однієї з найпопулярніших CMS для створення інтернет-магазинів – OpenCart (Оперкарт). У цій статті ми поговоримо про те, як прибрати напис працює на OpenCart.

Коли ми створюємо сайт на будь-якому безкоштовному движку, як правило, десь на сайті буде красуватися напис, на якому движку працює цей сайт. OpenCart в цьому плані не виняток. Якщо ви використовуєте тему за замовчуванням – default – тоді в футері сайту ми побачимо відповідне повідомлення.

Як прибрати напис працює на OpenCart

В даному випадку, оскільки ми використовуємо російську збірку OpenCart, бачимо дещо інше повідомлення: Працює на ocStore. Як же прибрати напис про те, на який CMS працює сайт? Для цього потрібно звернутися до файлів шаблону default, нам потрібен шаблон footer.tpl. Знайти його можна за адресою \catalog\view\theme\default\template\common\footer.tpl.

Відкриємо шуканий файл в текстовому редакторі і знайдемо там наступний рядок коду:

Як прибрати напис працює на OpenCart

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Як прибрати напис працює на OpenCart

Закоментуйте або просто видалити цей рядок, після цього напис у футері повинна пропасти. Якщо цього не сталося, тоді спробуйте очистити кеш доповнень. Для цього перейдіть в меню Доповнення – Менеджер доповнень і у правому верхньому куті натисніть кнопку Оновити. Це повинно допомогти.

Ну а на цьому сьогодні все. Більше про OpenCart ви можете дізнатися з наших безкоштовних або платних уроків.