Віртуальний оператор «Вконтакте» буде запущений в липні

236

Від автора: «Вконтакте» готує до запуску власного віртуального оператора, який працюватиме в рамках соціальної платформи. Про це повідомив один з керівників проекту Меттью Хеммонд.

Фінансовий директор групи компаній Mail.Ru) відзначив, що запуск оператора може відбутися в рамках проведення VK Fest. Цей щорічний фестиваль проходить в середині липня. При цьому керівник підкреслив, що це тільки один з можливих варіантів дати запуску нового функціоналу.

Нагадаємо, що в поточному місяці «Мегафон» придбав більшу частину акцій Mail.Ru. Завдяки чому компанія отримала повний контроль над діяльністю інтернет-корпорації.

Ще до укладення угоди в грудні минулого року представники «Мегафон» повідомляли про швидкий запуск MVNO на базі популярної вітчизняної соціалки.

Деталі реалізації проекту поки не відомі. Представники обох компаній повідомили лише про те, що новий оператор отримає назву VK Mobil. А також, що буде розгорнуто на базі мережі «Мегафона» і працювати на основі контенту, опублікованого в «Вконтакте».