Від Фреда постраждали тільки сайти з контентом низькоякісним

213

Від автора: на початку місяця Google запустив оновлення одного з алгоритмів, в результаті якого постраждали позиції ресурсів з низькоякісним контентом. Факт апдейта підтвердив представник пошукової системи.

В результаті апдейта, запущеного 7-7 березня постраждали позиції багатьох ресурсів. Зарубіжні вебмастера назвали цей апдейт «Fred». Передбачалося, що оновлення було спрямовано на боротьбу з неякісною посилальної масою.

У своєму Twitter представник пошукача ГэриИлш підтвердив факт запуску оновлення. При цьому він не став розкривати подробиці апдейта. Лише підкреслив, що постраждали тільки ті сайти, які не дотримувалися рекомендацій Google для вебмастерів.

Більш детальний аналіз показав, що в більшості випадків від Фреда «постраждали» ресурси, які публікували низькоякісний контент і головною метою яких був рекламний дохід від показу рекламних оголошень AdWords та інших автоматизованих платформ.

Також залишаються невідома географія оновлення: під апдейт потрапили тільки англомовні регіони або він був запущений у світовому масштабі.