Творець Эфириума передбачив швидкий кінець традиційних платіжок

201

Від автора: творець Эфириума впевнений, що через кілька років кріптовалюти витіснять з ринку частину «глобальних» платіжних систем. Це відбудеться після того, як клієнтське ПО для блокчейна стане більш безпечним і зручним для використання.

Під час інтерв’ю на конференції Q&A засновник Ethereum Віталік Бутерин поділився своїм баченням майбутнього криптовалют. Він впевнений, що через пару років блокчейн зможе конкурувати з провідними системами електронних платежів.

Бутерин вважає, що кріптовалюти зможуть частково витіснити з ринку популярні платіжки. Для цього розробникам блокчейна доведеться вирішити кілька серйозних проблем. Але спочатку початку їм потрібно підвищити захищеність розподілених криптовалютных мереж.

Віталік зазначив, що сучасне клієнтське ПО для блокчейна володіє недостатньо розвиненою технічної складової і мізерним набором функціоналу UI. Перші зразки з удосконаленим інтерфейсом з’являться вже в наступному році. Але потрібно ще кілька років на доведення клієнтських додатків і підвищення їх безпеки. Тільки тоді блокчейн зможе конкурувати з сучасними електронними платежами.