Тепер в «Однокласниках» можна віщати через браузер

228

Від автора: в «Однокласниках» з’явився функціонал для прямих відеотрансляцій через веб-версію соціального ресурсу. При цьому користувачам не потрібно застосовувати додаткового ПО.

«Однокласники» запустили прямих відеотрансляцій через браузер. Для їх проведення користувачам не знадобляться додаткові програми: весь функціонал вбудований в веб-версії соціальної мережі.

Щоб почати трансляцію, потрібно перейти в своєму профілі в розділ «Відео» і вибрати пункт «Ефір», «Веб-камера». Після чого ввести назву і опис стріму. А також завантажити обкладинку.

Новий функціонал дозволяє передавати потокове відео, що знімається веб-камерою ПК. Для «мовлення» картинки з монітора комп’ютера, як і раніше, доведеться використовувати стороннє програмне забезпечення.

Під час трансляції автор може спілкуватися з учасниками стріму, відповідаючи на їх питання в текстовому чаті. Він розташований праворуч поруч з лічильником переглядів.

Браузерні трансляції відображаються в новинних стрічках друзів і передплатників. А також фіксуються на вітрині стримов.

Під час перегляду глядачі можуть згорнути вікно плеєра і працювати з іншими додатками «Однокласників». Після закінчення мовлення відеозапис трансляції автоматично зберігається в колекції роликів автора.