Telegram закінчив тестування функції аудіовикликів

205

Від автора: аудиозвонки в Telegram стали доступні всім користувачам додатків месенджера, які проживають у західній частині Європи. Про це повідомляється на офіційному блозі сервісу.

Тепер скористатися голосовим зв’язком можуть користувачі Telegram із Західної Європи. Інша частина аудиторії сервісу отримає доступ до нового функціоналу вже в найближчі кілька тижнів.

Творці Telegram обіцяють високу якість аудіозв’язку. Це стало можливим за рахунок розширення месенджером каналів доставки даних по всій планеті. Що забезпечить швидку передачу пакетів інформації між користувачами, що знаходяться в різних частинах світу.

Новий функціонал є не лише швидким, але і «самонавчальним». При створенні алгоритмів з’єднання «абонентів» фахівці Telegram використовували нейромережі. Завдяки чому система месенджера буде оптимізувати параметри зв’язку між користувачами під конкретні пристрої та характеристики задіяного каналу.

Всі пересилаються під час аудіовикликів пакети даних шифруються по моделі end-to-end. Тому доступ до можуть отримати тільки спілкуються між собою користувачі. В якості ключа, що підтверджує 100% шифрування, використовуються 4 емодзі. Співрозмовникам залишається звірити їх комбінацію. Якщо вона збігається, тоді з’єднання повністю захищено.