Стандарт середнього часу завантаження сторінки в 2018 році. Наскільки ви йому відповідаєте?

239

Від автора: на порозі 2018 року саме час подивитися, наскільки продуктивність вашого сайту відповідає стандартам нового року. З кожним роком середній розмір веб-сайту збільшується, але також удосконалюються і можливості браузерів, зменшується середній час завантаження сторінки. Чи означає це, що ваш сайт стане швидше або повільніше, ніж середній показник швидкості сайту в 2018 році?

Це залежить від вашої галузі та географічного положення, і для кожного з цих аспектів ми розглянемо наступне:

Яке нове значення середнього часу завантаження сторінки?

Який стандартний розмір веб-сторінки, який ви повинні орієнтуватися?

Скільки ресурсів завантажується на стандартній сторінці?

Яка середня затримка сервера, що визначається часом до завантаження першого байта?

Нижче ми опишемо, як ви можете перевірити свій сайт, щоб з’ясувати, наскільки вона відповідає стандартам в 2018 року.

В цьому році особлива увага приділяється мобільним користувачам

Фактично, останні кілька років спостерігалося бурхливе зростання використання мобільних пристроїв. Хоча стаціонарні пристрої мають і завжди будуть мати важливе значення, тільки подивіться, наскільки за останні роки зросло використання мобільних пристроїв:

Стандарт середнього часу завантаження сторінки в 2018 році. Наскільки ви йому відповідаєте?

Після 2014 року кількість користувачів, що використовують мобільні пристрої перевищила кількість користувачів, що використовують стаціонарні. Таким чином, вже 4 роки як нам в першу чергу потрібно приділяти увагу мобільних пристроїв. Раніше в цьому році Google опублікувала ряд досліджень, на підставі яких вони прийшли до висновку, що:

Середній час, необхідне для повного завантаження середньої цільової сторінки, становить 22 секунди. Тим не менш, дослідження також показує, що 53% людей залишать мобільний сторінку, якщо завантаження займе більше 3 секунд.

Як це може бути? Ключовим є слово «повна». На більшості мобільних сторінок є безліч додаткових скриптів, коди відстеження і оголошень, які продовжують завантажуватися після того, як вам здається, що вже завантажена сторінка. Якщо ви вважаєте, що вам до цього немає справи, тому що ви вже почали переглядати сайт, подумайте про заряд батареї, який витрачається при завантаженні цих ресурсів.

Наступні дані взяті зі звіту Google, в якому основна увага приділяється досвіду взаємодії користувача для мобільних цільових сторінок.

Яке середнє час завантаження?

Щоб встановити це, ми розглянемо середнє сприймане час завантаження, більш точно «індекс швидкості», який показує, як довго буде завантажуватися велика частина елементів, які ви бачите у вікні браузера.

Стандарт середнього часу завантаження сторінки в 2018 році. Наскільки ви йому відповідаєте?

Виберіть свою галузь і місце розташування та встановіть стандартне час завантаження для них, щоб дізнатися, чи потрібно вам оптимізувати швидкість свого веб-сайту. Хоча середнє значення в таблиці складає 8,66, рекомендація на 2018 рік — менше 3 секунд.

Який середній розмір веб-сторінки?

Безперечно, існує пряма кореляція між швидкістю сайту і його розміром. Нижче наведені дані по стандартній завантаженні веб-сторінки (включаючи зображення, скрипти і зовнішні файли), які відображаються в мегабайтах.

Стандарт середнього часу завантаження сторінки в 2018 році. Наскільки ви йому відповідаєте?

Виберіть свою галузь і місце розташування і знайдіть стандартний розмір сторінки для них, щоб встановити, чи слід вам оптимізувати розміри файлів на вашому сайті. Хоча середнє значення в таблиці становить 1,88 МБ, рекомендація на 2018 рік — менше 500 КБ.

Яке середнє кількість завантажуваних ресурсів?

Кількість ресурсів — це кількість файлів, які повинен завантажувати браузер, тільки щоб відобразити вашу сторінку. На додаток до html-файлу зображення, css, скрипти і інші файли зазвичай складають більшу кількість ресурсів, ніж ви очікували. Кожен з них видає запит з вашого комп’ютера на сервер, збільшуючи навантаження на обох кінцях.

Стандарт середнього часу завантаження сторінки в 2018 році. Наскільки ви йому відповідаєте?

Виберіть свою галузь і місце розташування і знайдіть для них стандартна кількість запитів, щоб з’ясувати, чи потрібно вам усунути або об’єднати ресурси на своїх сторінках. У той час як середнє значення в таблиці становить 115,6, рекомендація на 2018 рік — менше 50.

Яка середня затримка сервера?

Крім часу завантаження сторінки, TTFB (час до завантаження першого байта) також грає важливу роль для ранжирування в пошукових системах, як показано в аналізі Moz за 2013 рік.

Ми виявили чітку кореляцію між часом до завантаження першого байта (TTFB) і ранжирування сайту в пошукових системах. Хоча прямих доказів зв’язку між TTFB і ранжируванням сайту, однак кореляція була встановлена, що принаймні дає привід для подальших обговорень цього питання.

Стандарт середнього часу завантаження сторінки в 2018 році. Наскільки ви йому відповідаєте?

Виберіть свою галузь і місце розташування і знайдіть для них стандартне час завантаження першого байта. У той час як середнє значення значень в таблиці складає 2,11 с, рекомендація на 2018 рік складає менше 1,3 секунди.

Як порівняти час завантаження / розмір / кількість ресурсів вашого сайту?

Тепер, коли ви знаєте ідеальний час завантаження сторінки, розмір сторінки, кількість запитів і ttfb, до яких ви повинні прагнути, які ваші фактичні показники на даний момент?

На щастя, є кілька відмінних простих інструментів для аналізу швидкості сайту:

WebPageTest: галузевий стандарт для оцінки продуктивності сайту — результати збираються з реальних браузерів, що працюють на різних операційних системах.

Pingdom: простий інструмент, який виконує ті ж вимірювання, але метод тестування недокументирован.

GTmetrix: дає вам корисну інформацію про найкращий спосіб оптимізації швидкості веб-сторінок.

Будь-який з цих інструментів дасть вам потрібні вам цифри. Введіть url-адресу, і ви отримаєте показники швидкості для свого сайту.

Рекомендується перевіряти статистику регулярно на протязі певного періоду часу, оскільки ваш сайт (і інтернет) постійно змінюється. Якщо ви не хочете встановлювати нагадування, ви можете використовувати ці інструменти, які дозволяють автоматизувати щоденне тестування вашого сайту і будуть надсилати вам результати:

MachMetrics: професійний моніторинг швидкості сайту – дає можливість запланувати тести URL-адрес з різних географічних точок і з різних пристроїв і надає узагальнені дані.

SpeedCurve: контроль продуктивності front-end.

Досягніть показників краще галузевого стандарту

Якщо ви знаєте, що ваші показники краще, ніж рекомендовані для вашої галузі на 2018 рік, значить ви краще, ніж більшість ваших конкурентів. І всі ми знаємо, що це дуже важливо — одна секунда затримки під час завантаження веб-сторінки тягне за собою 7% -ве скорочення переходів, 11%-ве скорочення кількості переглянутих сторінок і 16%-ве зниження задоволеності клієнтів.

Я знаю, до чого мені прагнути до 2018 року — до більш швидкого сайту веб-сайт!