Скачати відео Youtube.com Програма save2pc.

271

Текст заявки: Добрий день, а можна завантажити відео з Youtube?

Збереження на свій комп’ютер відео з популярних Інтернет-сервісів, таких як Youtube дозволить Вам переглядати відео без затримки для завантаження, і не маючи доступу в Інтернет. Існує багато способів для скачування відео з Youtube.com. Ось деякі з них:

Спосіб №1. За допомогою спеціальних сайтів, наприклад, http://www.skachivai.ru/. Ви просто вставляєте посилання на відео в спеціальне віконце і отримуєте посилання, по якій можете завантажити відео.

Спосіб №2. З допомогою спеціальних програм для скачування відео. Перевага програм у тому, що вони на відміну від сайтів не можуть бути заблоковані. Доступ до програми відбувається на Вашому комп’ютері. Про одну програму для скачування відео з Youtube.com та інших популярних Інтернет-сервісів я розповім в цій статті. Програма називається save2pc. Скачати save2pc можна з офіційного сайту. Програма вдосконалюється і доповнюється, з офіційного сайту Ви можете завантажити останню саму нову версію.

Установка програми:

Установка програми достатня проста: дотримуючись інструкцій майстра установки натисніть next потім потрібно прийняти ліцензійну угоду, натисніть i accept the agreement і next, потім виберіть папку для установки, натисніть next, знову next, next, а потім install.

В кінці установки Ви побачите вікно (Рис.1).


Рис. 1. Завершення установки.

Вам пропонується запустити програму save2pc, відвідати сайт самої програми і аналогічних програм.

Робота з програмою save2pc:

Робота з програмою дуже проста. При першому запуску Ви побачите вікно (Рис.2).

Рис. 2. Окно программы.
Рис. 2. Вікно програми.

Спочатку необхідно вибрати місце, куди Ви хочете зберегти відео з youtube.com. За замовчуванням, відео буде збережено в папці «Мої документи». Потім потрібно вибрати формат збереження. Можна залишити формат за замовчуванням. Важливо зауважити, що програма save2pc дозволяє завантажувати відео не тільки з youtube.com, але й з багатьох інших Інтернет-сервісів. Список всіх сервісів доступний при натисканні на піктограму, показаний на малюнку. Виберіть потрібний сервіс ( у безкоштовній версії деякі сервіси недоступні для користування всіма сервісами потрібна версія Pro), в нашому випадку це Youtube.com. Потім у віконце, зазначений на малюнку «Вставити посилання» вставити посилання на відео як показано в прикладі програми (Example «приклад посилання для вставки»). Ви також можете змінити параметри проксі, але якщо у Вас не стоїть проксі сервер (а в домашніх умовах за замовчуванням проксі сервер не варто), то в цьому немає необхідності. Натисніть Start. Після цього почнеться завантаження відео. Ви побачите вікно (Рис.3):

Рис. 3. Загрузка видео.
Рис. 3. Завантаження відео.

На цьому малюнку показана рядок стану скачування відео. Почекайте кілька хвилин, поки відео не буде завантажено (зелена смужка досягне значення 100%). Потім ви побачите віконце (Рис.4):

Рис. 4. Завершение загрузки.
Рис. 4. Завершення завантаження.

Відео завантажено, збережено у вибрану Вами папку (див. Рис.2) і готове до перегляду. За замовчуванням відео знаходиться в папці «Мої документи». На цьому процес роботи з програмою save2pc завершений.

Джерело: http://gyrus.org.ua/