Російські користувачі отримали можливість почути «Пульс Рунета»

221

Від автора: РАЙОК запустила новий інформаційно-статистичний сервіс. На ньому відображаються основні показники розвитку Рунета. Презентація сервісу пройшла під час проведення ПМЕФ.

На щорічному економічному форумі, який проходив на початку поточного місяця в Санкт-Петербурзі, керівник РАЙОК (Асоціація електронних комунікацій Сергій Плуготаренко представив новий інформаційний проект «Пульс Рунета». На сайті сервісу відображається актуальна статистика про показники російській частині Мережі: кількість користувачів, доменів, найпопулярніші майданчики та інше.

Дані, представлені на сервісі, оновлюються щотижня і в режимі онлайн. Головна мета запуску «Пульсу Рунета» — надати всім зацікавленим особам (ЗМІ, вченим, студентам і звичайним користувачам) актуальну статистичну інформацію, яка відображає реальну «ступінь» розвитку вітчизняного інтернету.

Набір показників, що відображаються на сервісі, не випадковий. Велика частина лічильників відображає значення тих характеристик Рунета, про яких найчастіше запитують користувачі у представників РАЙОК.