Рітейлери можуть використовувати «Яндекс.Касу» для відправки даних в податкову

188

Від автора: фахівці Яндекса представили рішення для онлайн-ритейлерів, яке дозволить їм автоматичні імпортувати дані в податкову. Для цього достатньо придбати або орендувати платіжний апарат з підтримкою «Яндекс.Каси».

Вся процедура підключення займає близько тижня. Після придбання або оренди апарату рітейлером потрібно підключитися до будь-якого з операторів, що спеціалізуються на передачі фіскальних даних. А також поставити на облік обладнання в податковій.

Після проходження процедури користувачі отримують у особистому кабінеті «Яндекс.Каси» доступ до нового протоколу для імпорту даних в систему податкової служби. Зазначається, що буде враховуватися всі канали продажів, а не тільки інтернет-магазин. У відомство будуть передаватися інформація з рахунків, виставлених рітейлером через популярні месенджери, email або SMS.

Продавці можуть орендувати касові апарати з підтримкою нового функціоналу у Яндекса. Вартість оренди – 3 тис. руб. щомісяця.

Крім Яндекса в реалізації проекту візьмуть участь «Атол Онлайн» і «Модульбанк» (його сервіс «МодульКасса»). Також компанія опублікувала технічну документацію. З її допомогою розробники зможуть інтегрувати новий протокол CMS, CRM, сайт або мобільний додаток.