Реклама в форматі TrueView Discovery на час зникне з YouTube

212

Від автора: YouTube призупиняє використання оголошень в форматі TrueView Discovery з-за численних скарг з боку брендів на те, що реклама їх роликів виводилася на каналах екстремістської спрямованості.

Показ TrueView Discovery буде зупинений до кінця другого кварталу поточного року. За цей час фахівці YouTube планують розробити нові засоби контролю над місцями показу оголошень.

Нововведення було анонсовано Google в березні після того, як великі бренди з Англії і США прибрали з YouTube свої оголошення. Причиною цього стала трансляція реклами роликів цих компаній «поруч» з контентом екстремісткою спрямованості.

Представник відеохостингу зазначив, що зупинка показу TrueView Discovery дозволить швидше внести зміни в роботу сервісу. Новий функціонал буде доступний для використання у всіх форматах реклами, що застосовуються на YouTube.

Показ оголошень TrueView Discovery припинено мобільного пошуковій видачі. А також в «Рекомендованих» на сторінках перегляду роликів. При цьому трансляція цих оголошень в медійній мережі продовжиться.