Побачити версію видачі Google для іншої країни стане важче

263

Від автора: Google змінює процес «зборки» локальних версій видачі. Тепер вони будуть формуватися на основі географічного місця розташування користувача. Про це представники компанії повідомили на офіційному ресурсі пошукової системи.

Тепер локальні видачі Google будуть формуватися на основі положення користувача. Раніше варіант видачі формувався залежно від національного домену верхнього рівня, який вказувався в адресному рядку браузера.

До нововведення користувач міг переглянути пошукову видачу Google, «зібрану» для аудиторії іншої країни, додавши в кінці доменного імені сервісу «розширення» потрібного держави. Наприклад, google.co.uk – це версія видачі для Англії.

Тепер варіант локалізації буде визначатися автоматично. Тобто, якщо користувач переміститься в іншу країну, то Google відобразить для нього видачу цієї держави. При цьому зміна національного домену (ccTLD) не призведе до відображення результатів іншої локальної видачі.

У Google відзначили, що головна мета нововведення – підвищення релевантності результатів пошуку. Зміна торкнеться всіх типів локальних та мобільних видачі пошуковика.