«Передсвятковий» апдейт Google осадив позиції сайтів знаменитостей

193

Від автора: остання зміна пошукових алгоритмів Google викликало просідання у видачі сайтів багатьох світових знаменитостей. Що підтверджується результатами досліджень Гленна Гэйба.

На початку двадцятих чисел грудня західні вебмастера зафіксували значні зміни позицій своїх сайтів. Багато хто припускав, що це пов’язано з запусками апдейтів Панди або Phantom. Опитування фахівців показав, що впали позиції тих ресурсів, на яких не застосовувалася микроразметка Schema.org.

Через кілька днів в Google прокоментували запущені оновлення. Представники компанії зазначили, що зміни пов’язані з невеликими доопрацюваннями всього пошукового механізму і спрямовані на підвищення релевантності.

Гленн Гэйб (провідний експерт G-Squared Interactive) провів власне дослідження вплив «Maccabees Updates». Так закордонні вебмастера охрестили цей апдейт.

В результаті аналізу видачі Гэйб з’ясував, що оновленням були порушені позиції офіційних сайтів багатьох знаменитостей. У тому числі: Тома Круза, Чарлі Шина і інших. Наприклад, ресурс Джона Леннона після «предпразничного апдейта» сповз у видачі з першої позиції на дев’яту. Інші «зіркові» сайти взагалі покинули першу сторінку пошукових результатів.