Новий «Погляд» Яндекса на проведення соціологічних досліджень для брендів

170

Від автора: Яндекс запустив платформу для проведення таргетинговых соціологічних опитувань. Новий сервіс отримав назву «Погляд».

Вітчизняний пошуковик почав освоювати сферу маркетингових досліджень. З цією метою він запустив новий сервіс Погляд. Платформа призначена для проведення брендами соціологічних досліджень серед цільової аудиторії, відсортованої з цілого ряду показників: стать, вік, типом використовуваних пристроїв і географії.

Функціонал Яндекс.Погляду проходить останню стадію бета-тестування. Тому зараз він доступний тільки для обмеженої кількості компаній. Планується, що тестовий період закінчиться до грудня поточного року.

У Погляді бренди надають власний перелік питань, які будуть задані респондентам. Після цього компаніям залишається задати параметри фільтрації аудиторії.

Яндекс не розкриває де і коли користувачам будуть поставлені питання соцопитування. Але при цьому сайти можуть самостійно відображати опитувальники своїм відвідувачам.

Робота нового сервісу побудована на базі технології «Крипти», розробленої фахівцями Яндекса. Дана технологія побудована з використанням машинного навчання. Тому кожному користувачеві поставлені в рамках соціологічного дослідження питання задаються тільки один раз. І якщо користувач відмовиться від проходження, то повторного пропозиції про проходження соцопитування він не отримає.