Нові інструменти Chrome дозволять підвищити юзабіліті сайтів

236

Від автора: в Chrome з’являться кілька нових інструментів для веб-розробників і дизайнерів. З їх допомогою вони зможуть підвищити рівень UX своїх сайтів. А також надати аудиторії подібний функціонал користувальницьким вкладок в браузері Android.

Google анонсував появу у своєму браузері відразу двох нових інструментів. Перший з них (User Experience Report) призначений для веб-розробників. А другий (Trusted Web Activity) зробить навігацію Chrome більш комфортною для користувачів.

User Experience Report – це засіб для поліпшення юзабіліті за рахунок оцінки рівня UX інших сайтів. Інструмент аналізує рівень взаємодії сторонніх майданчиків і представляє докладний звіт про результати дослідження. У нього входить статистика, отримана від користувачів, що активували в своїх примірниках Chrome функцію синхронізації історій перегляду і відправлення зібраних даних.

У першій версії User Experience Report використовується статистика з 10 тис. джерел. Вони відображають показники завантаження веб-сторінок.

Trusted Web Activity – це аналог користувальницьких вкладок нативного браузера Андроїд. Новий функціонал підвищить швидкість доступу користувачів до вмісту сайтів і поліпшить їх UX.