Готується до запуску російський аналог Google Earth

22

Від автора: Роскосмос займається створенням онлайн-сервісу, який повинен стати головним конкурентом Google Earth. Вже в поточному році на його веб-сторінках з’являться детальні супутникові знімки декількох регіонів Росії.

Андрій Тюлін (глава Роскосмосу), у своєму інтерв’ю виданню «Известия», повідомив про реалізацію фахівцями холдингу нового проекту. Він повинен стати основним конкурентом Google Earth.

Планується, що вже в поточному році на веб-сторінках «Цифровий Землі» з’являться супутникові знімки декількох російських регіонів і великих мегаполісів: Хабаровського краю, Краснодарського, Приморського, Санкт-Петербурга і Москви.

Тюлін зазначив, що на сервісі буде відображена знімками з супутників територія всієї планети. При цьому їх дозвіл складе 1 м2.

Спочатку доступ до сервісу буде надаватися на платній основі. Але з часом, якщо проект підтримають спонсори, він стане безкоштовним.

На основі «Цифровий Землі» планується запустити ще ряд проектів. Їх функціонал буде спрямований на вирішення проблем у сфері лісового і сільського господарства, екології, планування та інших областях.