Дослідження: головні сторінки медійних майданчиків «мертві»

246

Від автора: головні сторінки медійних ресурсів майже не відвідуються користувачі. Про це свідчать дані дослідження, проведеного фахівцями Mail.Ru і дочірнього проекту компанії «Медіатор».

Протягом тижня автори дослідження проводили фіксацію знімків екранів користувачів. Згідно з отриманими даними, на медійні сайти аудиторія заходить в основному не через закладки в браузері або URL ресурсу в адресному рядку, а із соціальних мереж.

Виходить, що головні сторінки медійних майданчиків відвідують лише 4% аудиторії. При цьому 45% переходять з соціальних платформ по посиланнях, що ведуть на питання користувача публікації.

Ще кілька статистичних даних, отриманих в ході дослідження:

На медійні майданчики користувачі частіше переходять з Facebook, ніж з «Вконтакте». Це пояснюється тим, що новинна стрічка вітчизняної соціалки використовується аудиторією для «приватного» спілкування.

Регіональні медійні видання в середньому відвідують около740 користувачів, 160 з яких приходять з соціальних майданчиків. А з пошукових систем – всього 19.

На інформаційних ресурсах кожен матеріал проглядається 2800 користувачами. Понад 400 з них – це переходи з соціалок, близько 40 – з агрегаторів і 120 – через результати пошуку.

Публікації на тематичних та розважальних ресурсах проглядають в середньому 880 осіб. З них 330 – переходи з соціалок, 200 – з результатів пошуку і лише 7 – з новинних агрегаторів.

Глибина перегляду та розповсюдження контенту:

80% публікацій проглядається до кінця, 20% — на 1,7 глибину екрану.

Більшу частину повністю проскролленых сторінок (близько 70%) користувачі читають до кінця.

Після прочитання лише 1% користувачів оцінюють або діляться посиланням на матеріал зі своїми друзями.

Користувачі соціальних мереж«Одноклассники», Facebook і «Вконтакте») найчастіше діляться публікаціями з ресурсів розважальної та тематичної спрямованості.