До осені перегляд відео в «Однокласниках» стане платним

297

Від автора: «Однокласники» дозволять авторам відео монетизувати свій контент з допомогу платних показів. Планується, що новий функціонал буде запущений до осені поточного року. Про це повідомляє представник соціальної мережі.

Платформа для монетизації відеоконтенту за рахунок платних показів буде запущена в «Однокласниках» вже в цьому році. З його допомогою видавці і автори роликів зможуть надавати платний доступ до свого контенту з щомісячної підписки і отримувати від користувачів кошти за перегляди окремих відео.

Представник соціалки Анастасія Жбанова зазначила, що завдяки новому сервісу можна буде монетизувати будь-який тип відеоконтенту. В тому числі фільми, передачі, стріми і прямі трансляції каналів.

На даний момент у роликах, опублікованих в «Однокласниках» присутня реклама, але автори відео не отримують дохід від її показу. Поки єдиною можливістю монетизації свого контенту для видавців залишається Pladform.

Про те, чи буде соціальна мережа стягувати з авторів комісійні, представник «Однокласників» не уточнила. Планується, що новий рекламний сервіс запустять вже восени 2017 р.