Чому колишній захисник» Google від спаму проти сучасних пошукових посилань

228

Від автора: колишній глава противоспамного відділу Google висловив своє невдоволення з приводу формування посилання в пошуковій видачі сервісу. Всі їх адреси містять безліч параметрів для відстеження користувальницької активності.

Колишній керівник служби Google по боротьбі зі спамом Метт Каттс висловив свою негативну думку з приводу принципів формування посилання в пошуковій видачі. Він зазначив, що замість використання прямих гіперпосилань пошуковик додає в них величезну кількість параметрів для відстеження.

Щоб переконатися в правоті Метта, достатньо скопіювати адресу будь посилання з Google і переглянути структуру її URL. Він буде містити не тільки доменне ім’я сайту, куди введе посилання, але і кілька рядків змінних для відстеження.

Свою думку Метт Каттс висловив на сторінках Google+. Його позицію підтримують й інші експерти галузі. Вони вважають, що занадто довгі гіперпосилання не тільки заплутують звичайного користувача, але і викликають у нього почуття побоювання. Оскільки він так до кінця і не розуміє, куди веде посилання.