Безкоштовне онлайн радіо і телемовлення. Програма All-Radio .

273

У цій статті ми розповімо Вам про програму All-Radio, яка дозволяє безкоштовно слухати радіо і дивитися ТБ через Інтернет.

Зрозуміло, для того, щоб послухати радіо або подивитися, що Вас цікавить канал, простіше всього зайти на сайт цього каналу або радіостанції. Однак, іноді зручно мати саме аналог телевізора або радіоприймача з можливістю швидко і легко перемикати канали і змінювати радіочастоти. Для цих цілей ми порадимо Вам безкоштовну програму All-Radio.

Завантаження програми

Завантажити All-Radio можна з офіційного сайту програми.

Установка програми

Запустіть завантажений файл. Установка програми відбувається дуже просто. Вона не повинна викликати труднощів.

Робота з програмою

Одразу ж після встановлення на панелі інструментів з’явиться значок All-Radio, а на екрані з’явиться основне вікно програми (рис.1).


Рис.1 Основне вікно програми All-Radio

 

Відразу хочемо відзначити, що All-Radio підтримує російську мову. Для того, щоб русифікувати програму, натисніть File – Language і виберіть Російську мову.

Також можна змінити зовнішній вигляд програми. Для цього клікніть по вкладці «Налаштування скіна» і виберіть фон з выплывающего списку, наприклад, ми обрали фон «Topaz» (рис.2).

Рис.2 Изменение внешнего вида All-Radio
Рис.2 Зміна зовнішнього вигляду All-Radio

 

Після цього All-Radio стала мати такий вигляд (рис.3):

Рис.3
Рис.3

 

Тепер займемося безпосередньо прослуховування радіостанцій і перегляду ТБ передач. Робити це дуже просто. В центрі основного вікна знаходяться 6 вкладок (зірочкою позначені канали і станції, додані Вами у вибране). Виберіть вкладку Radio, TV або Video (в останній вкладці є досить велика колекція фільмів). Клікніть по назві каналу або радіостанції, після чого почнеться відтворення (рис.4).

Рис.4 Демонстрация видео
Рис.4 Демонстрація відео

 

Якщо клікнути по відео подвійним клацанням, то воно відкриється в повний екран.

Також з допомогою All-Radio можна записати радіо або відео трансляцію. Для цього натисніть вкладку «Запис Аудіо/Відео» (рис.5). Подивитися записані файли можна клікнувши по вкладці «Показувати список Користувачів. Якщо в процесі перегляду записаних файлів у Вас виникли проблеми, то їх рішення Ви, швидше за все, знайдете на офіційному сайті All-Radio у розділі «FAQ».

На цьому все. Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Джерело: http://webcom.dn.ua/