Безкоштовна версія Касперського стане доступна для всіх користувачів

255

Від автора: Касперський випустив безкоштовну редакцію свого антівірусника, яка «присвячена» двадцятиріччя існування компанії.

Керівник компанії Євген Касперський у своєму блозі повідомив про випуск безкоштовної версії програми. Вона буде доступна користувачам по всьому світу. За своїм функціоналом нова версія поступається платним редакціям антівірусника, і тому не зможе конкурувати з ними.

Євген зазначив, що в світі живе безліч людей, яким не по кишені заплатити кілька тисяч рублів за повноцінну програму. Тому вони змушені захищатися з допомогою «дірявих» аналогів або встановлювати Defender від Microsoft.

Збільшення скачувань антівірусника за рахунок безкоштовних версій позитивно позначиться на якості захисту всіх користувачів програми. Це відбудеться завдяки розширенню величезної бази даних, для аналізу якої компанія застосовують технологію машинного навчання. Що є однією з причин випуску безкоштовної редакції програми.

Касперський повідомив, що до 2016 р. проходили пілотні «випробування» даної версії. У ній брали участі користувачі з України, Китаю, Росії, Норвегії, Фінляндії та інших країн. В результаті «тираж» програми склав кілька мільйонів скачувань.