Баден-Баден буде виявляти сайти з порушенням «Переоптімізація»

136

Від автора: Баден-Баден почне виявляти сайти з порушенням «Переоптімізація», через якого будуть знижені позиції всіх веб-сторінок ресурсу у видачі Яндекса.

Представники пошукової системи повідомили, що переходять до другого етапу запуску нового алгоритму. Тепер Баден-Баден буде виявляти у видачі веб-сторінки з «Переоптимизацией». Позиції сайтів з таким порушенням знижуються у видачі повністю. Тобто, в результатах пошуку «просядуть» всі веб-сторінки ресурсу, який потрапив під дію алгоритму.

Нагадаємо, що Баден-Баден запустили в кінці минулого місяця. Його дія спрямована на боротьбу з перенасиченими ключевиками сторінками. Тепер алгоритм зможе знижувати у видачі повністю всі публікації сайту.

Як повідомили в Яндексі, друге «пришестя» Баден-Бадена буде спрямовано, насамперед, на ресурси з контентом, призначеним для пошукових краулеров. При цьому обсяг, спосіб розміщення публікацій, їх тематика і мова не мають ніякого значення.

Для зняття порушень майданчику потрібно видалити спамний тексти. Для цього можна застосовувати переобход через Яндекс.Вебмастер.