Backup and Sync дозволить проводити резервне копіювання локальних файлів

272

Від автора: скоро функціонал Google Диска розшириться інструментом для створення резервних копій файлів, розташованих на ПК. Планується, що засіб стане доступно для використання відразу після виходу останньої версії програми сервісу Backup and Sync.

В кінці поточного місяця користувачі хмарного сховища зможуть здійснювати резервне копіювання локальних файлів, розташованих на жорсткому диску комп’ютера.

Новий функціонал буде доступний тільки після релізу останньої версії програми Диска. Планується, що Backup and Sync вийде 28 червня. Відразу після оновлень можна буде почати створювати резервні копії локальних файлів і розташованих в папці «Документи».

Зазначається, що «автоапдейта» програми не передбачено. Тому команда Google Диска радить оновити свій додаток в ручному режимі.

Поки нічого не повідомляється про можливість використання нового засобу для синхронізації даних між декількома ПК. Але передбачається, що користувачі (як і раніше) зможуть редагувати і зберігати документи в хмарному сервісі.