AliExpress в Росії буде працювати швидше і за законом

364

Від автора: Alibaba Group інвестує в розвиток свого російського дата-центру 30 млн. доларів. Що дозволить підвищити якість послуг для покупців Tmall і AliExpress і виконувати норми нового закону.

Китайська компанія, що володіє декількома великими онлайн-маркетами (у тому числі Tmall і AliExpress), інвестує в розвиток сховища даних, орендованого у DataLine в Москві, близько 30 мільйонів доларів.

Вкладення в дата-центр дозволять Alibaba Group підвищити швидкість обробки замовлень російських покупців. Для цього буде виділено кілька широкосмугових каналів з пропускною здатністю 10 Гбіт в секунду.

З іншого боку, це дозволить виконати китайському реселлеру норми нового російського закону. Згідно з ним, всі дані громадян Росії повинні оброблятися і зберігатися тільки на території країни.

Але, на думку аналітиків, цей обсяг інвестицій є мінімальним. Їх вистачить лише для розгортання невеликого дата-центру. Хоча у розвиток своєї інфраструктури в інших країнах Alibaba Group вкладає мільярди. Наприклад, в Індії.