Зустрічаємо Office 2019

218

Попередня версія Office 2019 Preview вже надається комерційним клієнтам корпорації Microsoft.

До неї увійшли звичні офісні програми Word, Excel, Publisher, PowerPoint, Access, Outlook, OneNote, Project і Visio. Пакет працює тільки з операційною системою Windows 10. Пакет, в першу чергу, призначений для компаній, які ще не готові працювати в хмарі.

Також розробники врахували побажання корпоративних користувачів, для яких важливо зберегти дизайн додатків і набір можливостей з попередніх версій пакету.

Нові можливості пакету

Нова версія офісного пакету має ряд поліпшень і нових функцій, які покликані спростити роботу з документами. Серед цікавих особливостей пакету можна виділити:

  • Цифрове перо нагадує малювання олівцем на папері.
  • Нові типи діаграм (2D-карти, воронки) для поліпшеного аналізу даних.
  • Підтримка рукописного введення, ефектів нахилу пера і сили натискання.
  • Ефекти Zoom і Morph в PowerPoint для створення більш динамічних презентацій.
  • Підтримка технології установки Click-to-Run замість інсталяційних пакетів MSI.

Особливості оновлення

Досить спірним можна назвати рішення Microsoft припинення підтримки оновлень Offoce 2019 разом з припиненням підтримки збірки Windows 10. На думку представників софтверного гіганта, це рішення прийнято з метою своєчасного оновлення збірок Windows і Office. Програмне забезпечення важко захистити від загроз, якщо його вік сягає 10 років. Крім того, такі програми менш продуктивні, тому підтримувати їх не планується.

Оскільки темпи змін у програмному забезпеченні прискорилися Microsoft має відповідати сучасного ритму – так кажуть представники корпорації про проблему припинення оновлень Office разом з припиненням підтримки тієї чи іншої збірки Windows 10. Твердження досить спірне, оскільки було достатньо випадків випуску оновлень або нових програм від корпорації Microsoft з зяючими дірами в безпеці, переказом комп’ютерів в синій екран смерті, зависаннями або збоями в роботі – для цього не потрібно чекати кілька років, потрібно було просто оновити версію.

Прощай, сімка!

Новий Офіс не працюватиме з версіями Windows 7 і 8.

Крім того, купити інсталяційний пакет програм буде неможливо – підтримка MSI з цієї версії Office припиняється. Старий установник поки збережеться тільки для серверної версії пакету. Звичайною 10-річною підтримки пакета не планується: основна підтримка буде скорочена удвічі, потім ще 2 роки триватиме розширена. Скорочення строків підтримки пов’язано з безпекою.

 

Джерело: http://techiteasy.org.ua/