Яку версію OpenCart вибрати

286

Від автора: вітаю вас, друзі. Отже, ми продовжуємо цикл статей, присвячених знайомству з однієї з найпопулярніших CMS для створення інтернет-магазинів – OpenCart (Оперкарт). У цій статті ми поговоримо про те, яку версію OpenCart вибрати для установки. Почнемо.

Отже, ми вирішили встановити одну з найбільш популярних CMS для інтернет-магазинів – OpenCart. Для цього набираємо в Гуглі відповідний запит і на перших двох позиціях я бачу наступну картину:

Яку версію OpenCart вибрати

Якщо ми перейдемо по кожній з цих двох посилань, то знайдемо різні сайти: офіційний англомовний сайт OpenCart і русифікований OpenCart – ocStore. В чому ж полягають відмінності між ними і який з Опенкартов вибрати?

Забігаючи наперед, скажу – якщо ви створюєте сайт для аудиторії Рунета, тоді зупиніть свій вибір на другому варіанті – ocStore. А тепер давайте подивимося чому і розберемося, чим же краще ця версія OpenCart.

Яку версію OpenCart вибрати

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Власне, про всі відмінності між версіями ви можете прочитати на офіційному сайті ocStore за цим посиланням. Якщо говорити коротко, то можна виділити такі головні тези:

Локалізація. ocStore повністю переведений на російську мову. Вам не потрібно буде встановлювати ніяких додаткових пакетів локалізації, ви з коробки отримаєте вже готову до використання для наших реалій версію OpenCart.

SEO. ocStore пропонує ряд додаткових приємних у плані СЕО речей, які відсутні в оригінальній версії OpenCart. Наприклад, це поля title і h1 для товарів, категорій і статей, доданий файл robots.txt, додані мета-теги мікророзмітки, поліпшена робота з ЧПУ і т. д.

Розширення функціоналу. ocStore з коробки пропонує додатковий функціонал, як то: редактор CKEditor, додаткові модулі оплати (Qiwi, Webmoney, Інтеркаса та ін), робота з кешем, модуль доставки та ін.

Ось лише невеликий список булочок, які ви отримаєте, встановивши локалізовані версії OpenCart. З повним переліком ви можете ознайомитися, перейшовши по запропонованій вище посиланням. Як на мене, вибір очевидний – я рекомендую встановлювати останню версію ocStore.

Ну а на цьому сьогодні все. Більше про OpenCart ви можете дізнатися з наших безкоштовних або платних уроків.