Як знайти стікери у Телеграмі або створити їх самостійно

881

Від автора: в інших месенджерах, які можна встановлювати на iPhone, на стікерах заробляють їх власники, в Телеграмі ж все навпаки. Сервіс дає можливість звичайним користувачам заробити на створенні власних стікерів і пристойно платить, якщо результат користується попитом. Але основну масу людей цікавить лише можливість використовувати ці емоційні картинки за їх прямим призначенням — для вираження свого душевного стану або підняття настрою друзям. Як знайти стікери в Телеграмі, які личитимуть вам краще за інших? А може, створити свої? Про це ми і поговоримо сьогодні.

Як знайти стікери у Телеграмі або створити їх самостійно

Навіщо потрібні стікери?

Багато хто звик вставляти в повідомлення смайлики. Взяти смеющуюся пику, додати її в бесіду — всім зрозуміло, що людині весело. А що роблять стікери? Загалом, те ж саме, але не зовсім. Ці яскраві веселі картинки потрібні швидше для того, щоб підняти настрій співрозмовника, а не показати своє.

Мається на увазі, що ваш опонент прочитає повідомлення від вас і побачить картинку, яка тематично близька до вашого повідомлення і намальована в гумористичному вигляді і посміхнеться або навіть засміється.

Набори таких наклейок сьогодні стали цілком самостійним інструментом — їх можна дарувати один одному, як комікси, щоб людина подивився, усміхнувся, і у нього піднявся настрій. Посмішка, як ми знаємо, дорогого коштує, а взагалі сміх подовжує життя, тому гарні смішні картинки цінуються зовсім недешево для власників сервісу, а для нас, простих користувачів, все безкоштовно.

Де шукати готові стікери?

У кожного знову зареєстрованого користувача споконвічно присутня деякий мінімальний набір наклейок. Знайти їх просто. У правому нижньому куті є усміхнений смайлик, натискаємо на нього, і випадає віконце з трьома розділами: емоції, стікери і гифки.

Вибираємо стікери і шукаємо найбільш підходящий для вашого повідомлення. При натисканні на картинку вона автоматично додасться в повідомлення, яке ви тільки що написали або збираєтеся написати. А що якщо відповідного малюнка так і не знайшлося? Тоді йдемо шукати в засіки Телеграма або в інше місце.

Зараз вже стікерів для Телеграма в мережі гуляє неміряно. Безліч сайтів і користувачів пропонують картинки власного виготовлення або роблять їх за допомогою фотошопу. На офіційному сайті Телеграм в його російськомовної версії також є великий архів самих різних картинок.

Заходимо на сайт у розділ стікери і вибираємо вподобаний набір. Потім завантажуємо собі на комп або на телефон і додаємо в месенджер. Заходити треба з телефону, якщо ви користуєтеся додатком на андроїді або з комп’ютера, якщо Telegram встановлений на ПК

Як додати стікери в свій Телеграм?

Тут існує кілька варіантів:

найпростіший — вибрати з того списку, що пропонує програму і натиснути кнопку «add»;

натиснути на посилання, яку ви знайшли в іншому місці, або вам її прислали — далі програма сама підкаже, що робити;

натиснути на картинку, яку вам надіслали і в діалоговому вікні на кнопку «додати».

Насправді, в додатку Телеграм все зрозуміло на інтуїтивному рівні. Це, до речі, ще одна причина, за якою Папа Римський Франциск перейшов на Телеграм, хоча до цього користувався месенджером WhatsApp. Перші дві — це конфіденційність та швидкодію. Новий канал знадобився Папі для розсилки передплатникам програми «Keep Lent», що можна перекласти як «Дотримуйся пост».

Якщо у вас є талант художника або ви впевнено користуєтеся графічними програмами, наприклад Фотошопом, для вас є ще один шлях — створити стікери самостійно. До речі, деякі використовують такий прийом для поширення і зміцнення свого іміджу.

Наприклад, власник невеликого бізнесу може створити смішні картинки зі своїх фотографій і відсилати їх своїм передплатникам разом з інформацією про новинки або передбачувані події. Інший варіант просування бренду — смішні картинки з використанням випускаються вашою фірмою товарів.

Заробіток на стікерах

Телеграм зробив своїм користувачам пропозицію, від якого багато відмовитися просто не змогли — за вірусний стікер, який користується великою популярністю, сервіс запропонував платити $80. В результаті тільки за кілька місяців минул
ого року близько 50 художників заробили на всіх 450 тисяч доларів. В числі щасливих творців виявився, наприклад, росіянин Костянтин Брилівський з СПб. Він просто розширив сферу своєї діяльності і непогано на цьому заробив.

Костянтин мав групу «ВКонтакте», де регулярно викладав смішні ілюстрації на тему ліні! Як пояснив сам художник, нескінченні нападки і звинувачення близьких у тому, що він не може знайти нормальну роботу (замість фріланса), так йому набридли, що він вирішив присвятити цьому цілу серію смішних картинок, які періодично викладав у групі «Вільний від турбот».

Ілюстрації з ленивцем дуже швидко зібрали велику аудиторію, що не пройшло повз власників Телеграма. Брилевскому запропонували створити стікери, які миттєво стали вірусними. Як, наприклад, його «Ледачий панда». У всякому разі, його точно оцінили англійці — стікер з пандою завантажили в цій стране1,5 млн осіб.

Створюємо стікери самостійно

Спочатку підготуйте картинки, які будете додавати у власний набір. Вони повинні мати розширення PNG і розміри 512 на 512. Далі приступаємо до установки стікерів Телеграм. Порядок дій:

Додаємо в список контактів бот @Stickers.

Пишемо йому повідомлення з командою /newpack, що означає «створити стікер».

Тепер в переписку з вами власне набирає бот, який попросить придумати назву для набору і надіслати першу картинку.

Щоб бот ухвалив таку наклейку до набору, між ними потрібно послати йому якийсь смайлик.

Тепер посилаємо другий стікер, третій (після смайлика) і так далі.

Останнє, що потрібно зробити — опублікувати встановлений набір, для чого даємо боту команду /publish.

Бот ще попросить у вас коротка назва для вашого набору, який буде використовувати для посилання в архіві усіх наявних стікерів.

На цьому створення стікера закінчено. Залишається отримати посилання на нього, яку надішле бот, і ви можете відправити її своїм друзям і знайомим. Використовуйте стікери для того, щоб підняти настрій вашому співрозмовнику, для просування свого бізнесу, для заробітку або просто для свого задоволення — сподіваємося, що ніяких питань по стікерами в Телеграмі у вас більше не залишилося.