Як знайти необхідний канал і додати бота в Telegram?

310

Від автора: здравствуйте, шановні читачі. Для початку давайте розберемося, чим Telegram-бот відрізняється від каналу. Бот і канал — це два абсолютно різних сервісу, які існують разом, доповнюючи один одного своїм функціоналом.

Як знайти необхідний канал і додати бота в Telegram?

Telegram-канал — це спосіб донести інформацію до користувача або клієнта з метою отримання максимальної кількості переглядів для подальшої монетизації.

Telegram-бот створений для автоматичного спілкування з реципієнтом. Говорячи простою мовою, він відповідає на нескладні запитання, які часто задаються клієнтами. Природно, він робить це з допомогою штампів і заготовлених фраз, але програми підготовлені набагато краще і складніше, щоб повноцінно допомагати вирішити поставлені завдання.

У цій статті ми розберемо, як шукати канали в Telegram, а також як знаходити і додавати потрібних вам ботів.

Як знайти необхідний канал в месенджері Telegram?

Перше і найголовніше, що ви повинні знати — для того, щоб знайти потрібний вам канал, ви повинні знати його назву в самому месенджері. Якщо ця інформація вам невідома, то є кілька способів її добути:

дізнайтеся ім’я каналу у тієї людини, яка вам його порадив. Більшість користувачів підписуються на ті джерела інформації, які їм порадили друзі. Уточніть у них конкретну назву;

скористайтеся пошуковими системами. Більшість каналів в телеграмі не мають аналогів, тому, якщо ви задасте запит в Google типу: «Манчестер Юнайтед офіційний телеграм канал», він неодмінно видасть вам пряме посилання на шукане;

скористайтеся допомогою бота. Якщо ви не можете знайти сам паблік, то спробуйте виявити бота і попросити у нього посилання або ім’я існуючого офіційного каналу в Telegram.

Для того, щоб знайти новий канал за назвою як на смартфонах, що працюють на андроїд, так і на айфонах з iOS, вам необхідно виконати наступні кроки.

У додатку Telegram зайдіть в полі пошуку. На iPhone воно розташоване у розділі «Чати» або «Контакти» в самому верху. Андроїд подає пошук в правому верхньому кутку у вигляді значка «Лупа».

Натиснувши на пошук, введіть назву.

У списку знайдіть необхідне.

Натисніть на кнопку «Приєднатися» і насолоджуйтесь усіма принадами

Як знайти бота в месенджері Telegram, і чим він може допомогти?

Наявність ботів дуже часто лякає обивателів всесвітньої павутини, так як багато з них не розуміють, що той же оператор мобільного зв’язку також є ботом-консультантом, який просто-напросто допомагає користувачеві вирішити його проблему.

Боти з’явилися в месенджері в 2015 році разом з каналами. Для чого це було зроблено? Канали не дають можливість повноцінного зворотного зв’язку з адміністрацією, а питання у споживача, природно, виникають. Для цього і був винайдений телеграм-бот. Метою було одне — дізнатися, що не так з каналом. Всі повідомлення, що відправляються боту, зберігаються, а адміністратор може спокійно їх вивчити. Це дозволило власникам каналів покращувати свою роботу і формувати якісний контент для своїх медіа-творінь. Боти у телеграмі не відрізняються від інших чат-ботів нічим, крім того, що вони більш якісно і адекватно розпізнають запити, які до них надходять.

Як знайти і додати бота, якщо ви власник айфона або смартфона з android? Все так само просто, як і з пошуком каналу. Але як зрозуміти, де бот, а де канал?

В кінці імені кожного бота ви побачите щось на зразок домену «.bot». Цей напис свідчить про те, що обраний вами елемент є ботом, і ви можете вступити з ним у діалог для вирішення своєї проблеми. Для того щоб почати діалог з ботом, натисніть на кнопку «Start», і чат розпочнеться автоматично.

Яка користь полягає в каналах на Telegram?

Розглянемо це питання не з боку власника бізнесу, а з боку звичайного користувача. Підписавшись на телеграм-канал об’єкта ваших інтересів, ви будете постійно в курсі подій, які навколо нього відбуваються.

Візьмемо для прикладу. Ви великий фанат футболу і Англійської прем’єр ліги, зокрема. Ви хочете стежити за подіями, які там відбуваються, але у вас немає часу, щоб заходити на сайти безлічі команд, щоб дізнатися їх новини, які ви не хочете засмічувати свій iPhone зайвими посиланнями на футбольні сайти, так і часу читати купу статей особливо немає.

Тут вам і прийде на допомогу канал Telegram. Введіть в пошуку мессенджера «english premier league», виберіть потрібний вам канал і насолоджуйтеся новинами улюбленого спорту, просто пересуваючись по місту.

Нагадаємо, що Телеграм не буде мучити вас повідомленнями про кожному пості так, як це, приміром, роблять повідомлення з Instagram (пиликают кожен раз, коли фотку лайкнут). Отримавши сигнал про те, що з’явилося щось цікаве, ви спокійно приділіть 15 хвилин вивчення всіх необхідних вам новин.

Як знайти необхідний канал і додати бота в Telegram?

Що корисного в Telegram-ботах?

Якщо ви власник бізнесу й активно розвиваєте свою SMM-політику, то бот в Телеграмі — це те, що допоможе вам заощадити гроші і підвищити рівень знань про обізнаності клієнтів стосовно вашого товару чи послуги.

Як це допоможе вам економити? Один раз створивши бота, підтримувати його існування на порядок дешевше, ніж платити живому консультанту щомісячну зарплату. Природно, що живе спілкування на порядок якісніше бесіди з машинами, але, якщо ви продаєте щось, не потребує складних роз’ясненнях, то бот — це те, що вам практично необхідно.

Вибирайте свій правильний шлях розвитку в Social Media Marketing і налаштовуйте роботу на Telegram. Успіхів!