Як створити секретний чат в Telegram і зберегти всі свої таємниці?

654

Від автора: здрастуйте, наші дорогі читачі. Не секрет, що у кожного з нас іноді трапляються якісь бесіди на досить особисті теми. Або ж на ділові, коли вкрай важливо залишити деталі розмови в секреті. Кожен раз ми болісно переживаємо про те, як убезпечити себе від можливості оприлюднення предмета нашої розмови.

Як створити секретний чат в Telegram і зберегти всі свої таємниці?

Адже не завжди виходить вести розмову при особистому контакті, віч-на-віч. А листування в месенджерах викликають занепокоєння, оскільки подібні програми для комунікації часто піддаються злому, так і деякі люди в нашому оточенні можуть випадково туди заглянути — всяке буває.

На щастя, все-таки є можливість убезпечити наші таємниці, надійно сховати їх від сторонніх очей. Опустимо подальшу прелюдію і перейдемо відразу до справи. Сьогодні ми розберемося, як створити секретний чат в Telegram, дізнаємося, які можливості він надає, оцінимо його переваги перед звичайним чатом або супергруппой і зрозуміємо, як працює ця функція.

Можливості та особливості

Перш всього, дана функція надає можливість наскрізного шифрування. Що означає це формулювання? Все просто.

Шифрування повідомлень проводиться не на сервері, а на вашому гаджет або в Telegram на комп’ютері окремо, після чого моментально видаляється. Таким чином ви можете убезпечити вашу переписку від будь-якого злому сервера месенджера і будете впевнені в тому, що дана інформація нікуди не просочиться, так як ви не залишаєте абсолютно ніяких слідів.

В приватному чаті ви можете встановити таймер самостійного видалення повідомлень. Через скільки вони будуть видалятися — ваше самостійне рішення, так як час можна виставити вручну. Трохи нижче ми розповімо, як включити цю функцію.

Дуже важливим моментом є те, що в подібних приватах заборонено пересилати повідомлення, будь вони вхідними або вихідними. Це врятує вас від витоку небажаної інформації та не дозволить непотрібним людям стежити за вашими діями.

Також тут спрацьовують оповіщення при виконанні скріншотів екрану. Так що ви будете знати, яке з повідомлень вирішив залишити при собі співрозмовник або колега.

Як створити такий чат на смартфоні?

Існує два способи: створити приват і включити його. Якщо ви вирішили вибрати перший варіант, вам необхідно буде виконати кілька нескладних кроків, які допоможуть створити секретний чат, щоб захистити свою переписку.

По суті, ви виконуєте ту ж процедуру, що і при початку звичайного діалогу. Як зайти у вікно створення та що робити далі, дивимося покроково:

натискаєте на кнопку створення нового діалогу;

там вибираємо пункт «New Secret Chat». Відмінністю від створення звичайної бесіди є те, що вам необхідно буде дочекатися, коли співрозмовник погодиться включити секретний чат на своєму месенджері.

Як бачите, нічого складного в цьому немає. А тепер розглянемо другий спосіб — включення.

Для того щоб включити приватний розмову, вам необхідно зайти в налаштування вже існуючого діалогу, натиснувши на іконку вибраного вами чату, після чого вибрати пункт «Start Secret Chat». Так само, як і при створенні таємної бесіди, вам необхідно дочекатися підтвердження від другого учасника.

Як налаштувати таймер самознищення повідомлень?

Найважливіший пункт при створенні привату — це процес налаштування таймера самознищення повідомлень. Саме виставлене значення буде відповідати за те, як довго ви і співрозмовник зможете бачити отримані і відправлені повідомлення в цій розмові.

Як же правильно налаштувати таймер самознищення повідомлень? Зайшовши в налаштування, в першому ж рядку ви побачите пункт «Встановити таймер самознищення». Давайте розберемося, що це таке. Дана функція — не самознищення додатки на вашому смартфоні і, тим більше, що ні в якому разі не вибух самого пристрою. Це і є той таймер, який визначає термін життя повідомлень в приваті.

Що значить «Секретний чат скасований»?

Дане повідомлення з’явиться на екрані вашого монітора в тому випадку, якщо ваш співрозмовник відмовиться починати секретний чат або залишить його до того, як ви прийдете до консенсусу. Ось що значить «скасовано» у даному випадку.

Потенційний розвиток секретних чатів в Telegr
am на РС і смартфонах поступово набуває колосальну популярність серед високопоставлених клієнтів, робота яких може містити інформацію, яка потребує додаткового рівні захисту.

Природно, даний функціонал досить зручно використовувати і в побуті звичайним користувачам. Наприклад, у разі, якщо ви хочете приготувати сюрприз для когось із своїх родичів, а він має постійний доступ до Telegram на ПК або смартфоні.