Як скачати відео з Youtube

264

Відеоролик на Youtube – величина непостійна. Сьогодні він є, а завтра його забанила система, видалив власник каналу, або він залишився, але у вас пропав інтернет.

Тому якщо якесь відео здалося вам дійсно цікавим, корисним, значущим, і ви хотіли б переглядати його знову і знову не буде зайвим завантажити його на комп’ютер або будь-яке інше пристрій.

Інструментів для цього існує досить багато, ми перерахуємо найбільш зручні та популярні.

01| SaveFrom.net

savefromnet
Фотографія Ось так виглядає посилання Savefrom.net

Найпростіший спосіб отримати копію відеоролика на свій гаджет – це використання таких сервісів, як SaveFrom.net. Даний сервіс дозволяє завантажити відео з ютюб після додавання спеціальних символів перед посиланням відео.

Це дуже просто і зручно, так як не треба нічого спеціально шукати, а досить просто запам’ятати куди та які символи вставляти.

 

Як зберегти відео на Youtube за допомогою Savefrom.net

  • Відкрийте той ролик, який ви хотіли б зберегти собі на пристрій.
  • В адресному рядку додайте «ss», «vd» або «magic» (для перерахованих вище сервісів відповідно) між фрагментами адреси «www.» та «youtube».

Посилання на ролик набуде вигляду «http://www.ssyoutube.com/watch?v=****», де зірочками ми позначили унікальний код вибраного відео.

  • Перейдіть за отриманою модифікованої посиланням.
  • На сторінці, що відкрилася, натисніть на посилання для скачування ролика. Також на ній можна вибрати формат і якість відео.

Схожі на Savefrom.net сервіси

Якщо з якихось причин вам не подобається цей сервіс, то в наш час конкуренції у нього є чимало альтернатив з яких варто виділити

02| GetVideo.org

Как сохранить видео при помощи Getvideo.org
Фотографія Як зберегти відео за допомогою Getvideo.org

Він належить до групи інструментів для скачування відео з YouTube для яких необхідно скопіювати посилання на відео, а потім вставити в поле вводу на сайті.

 

Як зберегти відео за допомогою GetVideo.org

  • Знайдіть потрібний вам ролик.
  • Скопіюйте посилання на нього з адресного рядка.
  • Зайдіть на будь-який з перерахованих вище сайтів.
  • Вставити скопійовану адресу відео у відповідне поле.
  • Натисніть на кнопку «Скачати» або «Download», після чого завантажити ролик на свій пристрій (вибравши якість і формат).

Схожі на GetVideo.org сайти

Нам більше сподобався саме цей ресурс для скачування, але так само існує як мінімум 3 ресурсу ніяк не поступаються GetVideo.org

03| Розширення для десктопних браузерів для збереження відео з Youtube

vgetextension в магазине гугл хром
Фотографія vgetextension в магазині гугл хром

Якщо ви досить часто стикаєтеся з необхідністю перетворення роликів на YouTube відео, то ви можете встановити на свій браузер відповідне розширення.

Наш список розширень для скачування з Youtube

SaveFrom.net (Для всіх браузерів і платформ)

vGet Extension (Для Google Chrome)

ClickToPlugin і Automator (Для Safari)

Функціонал і інтерфейс різних розширень різняться між собою, проте суть у них одна: вони спрощують і автоматизують процес скачування відео з YouTube. Наприклад, SaveFrom.net просто встановлює відповідну кнопку під кожним роликом на відеохостингу.

04| Спеціалізовані додатки

4k Video Downloader
Фотографія 4k Video Downloader

Програми для скачування відео, як правило, мають більше можливостей, ніж браузерні розширення.

Наприклад, з їх допомогою можна завантажувати весь контент з вподобаного каналу цілком, завантажувати вбудовані YouTube-ролики зі сторонніх сайтів і т. п.

Програми для скачування відео на комп’ютері

Програми для скачування відео для Android

Програми для скачування відео для iOS

Як бачите, немає нічого складного в скачуванні вподобаного відео з Youtube. Сподіваємося, наша стаття зможе вам допомогти. Так само ви можете ділитися тим як ви качаєте відео і потрібно це ще взагалі в 2017 році.

Джерело: http://dlemoduli.org.ua/