Як просунути сайт в Google

11-15-2019

При пошуковому продвижение сайтов не варто забувати про оптимізацію під Google. Ним користується практично половина користувачів. Можна домогтися високих позицій в гуглі і отримувати з нього левову частку трафіку. Як і будь-яка інша пошукова система Google має свої алгоритми ранжирування сайтів в результатах видачі. Ми розглядаємо найбільш значущі з них.

Особливості просування сайту в Google

Мобилопригодность. У Google 60 % запитів вводяться з мобільних пристроїв, частка трафіку зі смартфонів постійно зростає. Якщо ваш сайт не адаптований до сучасних гаджетів, це сильно позначиться на трафіку і позиціях.

Любов до відео. Ви помітили, що в пошуковій видачі при запити в Гуглі в перших результатах часто показуються спочатку відеоролики, а вже потім посилання на статті?

Технічна підтримка сайту. Google серйозно стежить за технічними помилками на сайтах в пошуковій видачі і знижує їх при появі порушень.
Google певний час тримає нові сайти в «пісочниці». Молодим сайтам важко вибитися в топ за короткий проміжок часу, як і в Яндексі.
Гугл гірше сприймає поведінкові фактори. Яндекс в цьому відношенні перевершив гіганта, аналізуючи поведінкові фактори як один з основних критеріїв ранжирування в результатах пошукової видачі.

Просування сайту в Google: особливості внутрішньої і зовнішньої оптимізації

Часто власникам сайтів не вдається домогтися високих позицій по численних помилках у внутрішній і зовнішній оптимізації. Для виходу в топ рекомендуємо дотримуватися порад, описаних нижче.

Внутрішня оптимізація
Контент
. Якісне наповнення сайту – основна вимога Google. Особливе значення має різноманітність контенту: текстове наповнення, зображення, відеоролики. Статті можуть бути як короткими, так і великими. Останнім часом пошуковик віддає перевагу матеріалам з авторськими правами.

Якість сторінок. Всі ваші сторінки на сайті повинні бути оптимізовані під конкретні запити. Обов’язково заповнюйте теги Description, Title, H1 – H6, Keywords.

Швидкість завантаження. Обов’язково перевіряйте швидкість завантаження в сервісі PageSpeed Insight, оптимізуйте код, стискайте зображення, використовуйте кеш.

Поведінкові фактори. У Google поведінкові фактори мають менший пріоритет, ніж в Яндексі, проте їх теж варто враховувати.
Регулярність оновлення контенту. При просуванні сайту в Google регулярно оновлюйте контент, редагуйте раніше опубліковані статті і додайте актуальну інформацію.

Мобилопригодность. Як ми вже згадували раніше, пошукач вважає за краще виводити на перші позиції сайти, які коректно відображаються на мобільних пристроях. Це не тільки можливість швидко вивести сайт в топ, але і отримати цінний трафік з мобільних пристроїв.

Перелінковка. Для Гугла перелінковка відіграє важливу роль при просуванні сайту. Обов’язково робіть її між сторінками сайту, використовуйте модуль схожих матеріалів, товарів.

Голосовий пошук. У зв’язку зі зростанням мобільних пристроїв на базі Android відсоток голосових запитів в пошуковій системі значно виріс, тому рекомендується оптимізувати статті під них, використовуючи точні входження фраз.

AMP-сторінки. Технологія прискорених мобільних сторінок заснована на відкритому вихідному коді. Сторінки зберігаються в спеціальному кеші Google, тому швидше вантажаться. Технологію AMP підтримуються різноманітні платформи, включаючи Google Пошук.