Дорослі знайомства в відеочаті рулетка

11-12-2020

Якщо відкинути всі ці перешкоди, то процес знайомства на вулиці ставати цілком реальним і прийнятним. Основна складність полягає саме в тому, що б обдурити цей інстинкт самозахисту. До речі, сказати, він спрацьовує у людей обох статей, не залежно чоловік це чи жінка. Рекомендуємо познайомитися с дівчиною на сайті в чат з вебкамерою рулетка  , тут багвто цікавих дівчат. 

Згадується один випадок з мого життя, коли мені було сумно і самотньо повертатися додому після гучної вечірки в компанії друзів, так як на самоті пішла я одна. Ну і за своєю природою я люблю бешкетувати… Так ось, мені захотілося продовжити вечір і»пограти”. Я наздогнала йде на пару кроків попереду мене хлопця, взяла його під руку і, невинно опустивши очі в землю, благальним голосом сказала: «так страшно йти одній, проводите, будь ласка, до будинку». Треба сказати, що першою його реакцією була піднята для удару вільна рука, але так як він, все таки, спочатку подивився на безцеремонно вчепився в нього «нахаба» кругленькими від переляку очима, то вчасно опустив її. Ну, а придивившись, дуже навіть зрадів звалився на нього «щастя”. Правда, відносин у нас не вийшло, так як він не був принцом моєї мрії, але це вже інше питання.

Так ось, я вважаю, що більш поширена думка, що знайомство повинен починати хлопець. Якщо це відбувається з подачі дівчини, то її чомусь вважають не серйозною особистістю. Такий вже менталітет в нашому суспільстві. Так що, всі поради призначені для вас юнаки і чоловіки.

Долаємо свій страх

Почнемо з простого: відмова і стороння увага. Вони, звичайно, грають свою роль, але тут можна порадити тільки одне рішення. Змінити своє ставлення до цих речей. Будьте впевнені в собі, знайдіть свою «реальну» або максимально до неї наближену самооцінку. Відмова це всього лише показник того, що ви зустріли не підходящого вам людини. Крім того, вперше побачивши вас на вулиці дівчина не знає про всі достоїнства (як і про недоліки) вашої особистості, її реакція це перше враження, яке ви справили. Тому не варто впадати в паніку, псувати собі настрій або говорити слідом відмовила вам дівчині гидоти. На вулиці багато дівчат, гідних вашої уваги, і серед них обов’язково знайдеться одна єдина для вас. З увагою інших все ще простіше, вони бачать вас мигцем, в пам’яті незнайомих людей ми затримуємося на кілька секунд при швидкоплинному погляді, трохи довше в разі якщо ми їм посміхнемося, максимум на день, якщо звернемо на себе увагу якимись діями. При цьому вони так і залишаться незнайомцями. Так що за великим рахунком потрібно не брати до уваги їх присутність в принципі. Навіть якщо вони стануть свідками відмови на вашу адресу, вони не зможуть розповісти це комусь, від кого ви хочете це приховати. А від себе не сховаєшся.

Як підійти

Далі потрібно надати приємне враження. Будь-яке знайомство починається з першого погляду. Єдино, чому про вас може судити людина це ваш зовнішній вигляд, а потім вже поведінку. Не обов’язково володіти зовнішністю олександра рибака і йому подібних. До того ж багато дівчат при інших значущих достоїнствах хлопця досі схильні вдаватися до приказки, що чоловік повинен бути трохи симпатичніше мавпи. Вже не ображайтеся, але багато і навіть красуні воліють не красивих чоловіків, просто тому, що на їх тлі виглядають фотомоделями. І так, повернемося до справи. Приємне враження можна зробити тільки маючи приємний зовнішній вигляд. Тобто акуратна стрижка, доглянуте волосся, випрасувана і чистий одяг, охайно сидить на вас. Само собою чисті черевики, за якими видно, не дивлячись на осів пил вулиць, що їх чистили перед виходом з дому, а не протерли носовою хусткою хвилину тому. Якщо Ви боїтеся знайомитися з дівчатами, то рекомендуем Вам відвідати вебчат з дівчатами , тут наймиліші дівчата .  Ще одне дуже важливе зауваження-це стан ваших рук і нігтів. Якщо вони будуть брудними, засмальцьованими, то вже не знесудьте, але дівчині це не сподобатися. Перше враження складається за перші 3-5 секунд, а в наступні 2 секунди жінка вже точно знає, як далеко вона дозволить зайти в стосунках з нею конкретному чоловікові. І, оскільки, мета знайомства все ж спрямована на розвиток саме відносин, дивуватися цьому не варто. 

Зацікавити, привернути увагу. Чим зацікавити людину при знайомстві на вулиці це потрібно вирішувати самостійно. Включити фантазію. Варіанти можуть бути різними. Згадайте коронну фразу з фільму одного ловеласа: “дівчина, де знаходиться нафелет?». Так. Найпростіше, про що можна запитати на вулиці, це де перебувати або як пройти. На такі питання відповідають всі, якщо знають, звичайно. Але тут можна схитрувати і якщо у відповідь ви почуєте «на жаль, не знаю», можна самому ж дати підказку, мовляв, там ще є фонтан і мужик в касці… По відповіді, по інтонації, з поведінки відразу стане зрозуміло на скільки ви зацікавили дівчину. І моя вам порада, якщо дівчина не налаштована на розмову, якщо починає нервувати або поривається йти далі, то не тримайте її, ввічливо попрощайтеся і спробуйте ще раз удачу. Як правило, при бажанні познайомитися, дівчина може бути балакучою або буде жартувати, не буде відводити погляд убік або поглядати на годинник. Взагалі поведінка людини зацікавленої чи ні, це окрема велика тема, але, думаю, ваша інтуїція вас не підведе в потрібний момент.

Один мій знайомий хлопець разом зі своїми друзями дуже любив повеселитися. І знайомилися з дівчатами вони теж досить оригінально. Вони робили ставку на те, що б привернути увагу цікавих. Що не кажи, а дівчата люблять дивитися на все яскраве або не звичайне. Так, наприклад, вони пошили собі сорочки яскравих соковитих кольорів, з настільки ж яскравими малюнками метеликів на них і така собі зграя-лійка заводних веселих хлопців. Дівчата сприймали їх як майбутніх зірок, команду квк тощо. Виходили на прогулянку в протигазах з плакатами про забрудненість атмосфери. Від бажаючих познайомитися дівчат їм часом відбиватися доводилося, через цур вже багато їх було. Звичайно це більше» командні ” методи, але так навіть краще. Удвох буде набагато простіше і веселіше, хоча можна і одному. Зрештою, можна елементарно попросити вас сфотографувати.

Як вести розмову

Не потрібно з перших хвилин знайомства розповідати їй про те, як вона прекрасна і, що побачивши її, ви на повіки хочете стати її рабом. По-перше занадто явна лестощі викликає сумніви і недовіру. Більшість дівчат відразу поставлять на вашій персоні великий мінус і вирішать, що ви самий звичайний мисливець за дівчатами легкої поведінки. Робити зауваження з приводу того, що така красива дівчина гуляє одна, теж не варто, це дратує.

Ставлячи питання, формулюйте фрази так, що б не можна було відповісти односкладово. Виключіть відповіді з її боку: так, ні, не знаю, можливо, не впевнена. Тільки питання, на які потрібно дати повну відповідь принесуть вам успіх. Крім того, ви полегшите собі завдання, так як зможете зачепитися за її відповіді і побудувати бесіду, зрозуміти хід її думок і бажань.

Як попрощатися

Інший варіант призначити зустріч, але знову ж таки не нав’язливо. Наприклад, скажіть, що будете чекати її в цей час в найближчі вихідні на цьому самому місці. Будьте трохи романтиком, дівчатам це подобатися. Якщо турбуєтеся, що вона не прийде, призначте 2-3 дні до ряду. Але, швидше за все, якщо вона не захоче прийти, то відразу прямо або побічно скаже про це. Далі від вас вимагається не запізнитися, що б вона не відчула себе обдуреною.