Як підписатися на канал в Telegram, і для чого це потрібно?

860

Від автора: ми вітаємо вас, наш дорогий читачу. Вересень 2015 року став важливим моментом для Павла Дурова і його месенджера Telegram, бо в експлуатацію був введений новий функціонал, який отримав назву «Канали». Зараз ми надамо вам повноцінну інструкцію, як підписатися на канал в Telegram.

Як підписатися на канал в Telegram, і для чого це потрібно?

Для чого взагалі потрібні канали в Telegram?

Прообразом каналів в месенджері телеграм стали самі що ні на є звичайні паблики в соціальних мережах. Розважальні, наукові, що описують яку-небудь подію, або що збирає навколо себе людей, яких об’єднують певні спільні інтереси, чи то професія, хобі або любов до одного футбольного клубу. І цим тематика не обмежується. Кількість різноманітних напрямків зростає з кожним днем.

Характерним явищем для каналу стало те, що він часто стає додатковим джерелом інформації про вихід нової публікації, корисної статті або акції основного пабліка, який вже давно освоївся на сторінці соціальної мережі Facebook або ВКонтакте. Однак, є і такі, які існують незалежно від кого-небудь і не мають аналогів у всесвітній павутині. Адміністратори та модератори таких каналів самостійно будують медіа-плани для його повноцінного розвитку і незалежного існування, що веде до більш плідної монетизації контенту.

З якою метою створюються канали в Telegram? У більшості випадків це, знову-таки, монетизація контенту. Що це? Якісний контент веде до більшої кількості користувачів, а, отже, до збільшення кількості переглядів. Воно прямо пропорційно кількості запитів на рекламу і сумою, яку можна за неї просити. Далі арифметика проста.

Як оформити підписку Telegram, якщо у вас iPhone?

Вашій увазі, шановний читачу, пропонується коротка і дуже зрозуміла інструкція про те, як зробити підписку, якщо ви власник iPhone.

У першу чергу, вам необхідно мати викачане з App Store додаток Telegram. Так, ви можете користуватися Web-версію месенджера, але вона доволі незручна для експлуатації на айфоне. Ідея її формування була створена для того, щоб в екстреній ситуації зайти на свій профіль, якщо під рукою немає жодного гаджета з встановленим додатком. Отже, перше, що ми робимо — завантажуємо Telegram на свій смартфон.

Зайшовши в месенджер, відкрийте вкладку чати і знайдіть у верхній частині екрана поле для пошуку. Там написано: «Search for messengers or users». У полі ви повинні ввести нік необхідного вам каналу в Телеграмі. Образні вирази типу «Манчестер Юнайтед» або «Юриспруденція» не дасть бажаних результатів, так що вам необхідно точно знати нік каналу. Це не складе великої праці, так як нік ви можете дізнатися, зробивши запит в будь-якій пошуковій системі. Писати необхідно виключно англійською мовою.

Ввівши в стрічку пошуку потрібний вам нік, виберіть потрібний канал і натисніть на нього, щоб відкрити. У вікні, ви побачите кнопку «Join». Натиснувши на неї, ви автоматично підписуєтеся на повідомлення і новини, які будуть з’являтися на вибраному каналі.

Користуючись цією інструкцією ви з легкістю підпишетеся на потрібний вам канал в Telegram, якщо користуєтеся iPhone.

Як підписатися, якщо ви користуєтеся смартфоном на операційній системі Android?

Процес схожий з тим же, що і для техніки Apple, але давайте розберемо його повноцінно.

Встановіть додаток месенджера для вашого смартфона, знайшовши його Play Market.

Зайдіть у свій профіль. У правому верхньому куті ви побачите значок «Пошук». На гаджетах з системою Андроїд він найчастіше представлений у вигляді лупи.

Введіть нік необхідного вам каналу в Телеграмі і пройдіть процедуру передплати.

Переваги перед звичайними пабликами в соціальних мережах

Кількість переваг величезна, тому ми виділили основні з них, які наочно продемонструють вам необхідності комунікації між вами і вашими клієнтами саме в даному месенджері:

унікальна система оповіщення користувача буде постійно тримати руку на пульсі вашої компанії, оперативно і своєчасно сигналізуючи про появу новин на вашому каналі. Ви можете підтримувати зв’язок з клієнтом постійно;

канал в Телеграмі простий в експлуатації. Так як він не передбачає розгорнутої зворотного зв’язку, клієнт буде просто поставлять перед фактом. Вам не доведеться боротися з негативними коментарями, які можуть бути навмисно зроблені вашими конкурентами з метою чорного піару;

статистика показує, що перелінковка на необхідні посилання має більш високу конверсію саме в цьому месенджері. Пояснюється це лаконічністю поста і його простотою подачі. Цей факт припускає велику монетизацію.

Спасибі за увагу! Ми впевнені, що допомогли вам вирішити вашу проблему!