Як додати контакт у Телеграмі в чат або в список своїх контактів — розповідаємо детально

979

Від автора: доброго часу доби, дорогі читачі. Почнемо з того, як додати контакт у Телеграмі на iPhone.

Як додати контакт у Телеграмі в чат або в список своїх контактів — розповідаємо детально

Для багатьох жителів країн пострадянського простору техніка Apple є якийсь надто мудрованою і важкою. Тим не менш, сила бренду змушує користувачів купувати айфон. Вони спираються на ті факти, що це надійний, красивий і сучасний апарат. Додаток для спілкування Telegram вже давно було створено для операційної системи iOS. Воно зовсім не складне. Якщо чесно, то функціонал Телеграма взагалі не можна назвати важким, адже він адаптований під абсолютно будь-яку цільову аудиторію.

Для того щоб почати бесіду в Телеграмі з новим користувачем, вам необхідно виконати наступне.

Зайти в додаток і знайти в лівому нижньому куті значок у вигляді погруддя людини, обведений в гурток.

Клікнувши на іконку «Контакти», ви перейдете у відповідний список. У правому верхньому куті ви побачите знак «+». Він означає додавання нового.

У вікні введіть ім’я та прізвище того, кого ви хочете бачити у своєму списку. Можете використовувати його нік, бо так знайти знайомого набагато простіше.

Натисніть на кнопку «add phone» і впишіть його номер телефону.

Ці прості чотири кроки дозволять почати спілкування з новою людиною в Телеграмі. Проробивши цю операцію, ви автоматично створюєте дублікат цих даних в телефонній книзі на самому айфоні.

Що робити, якщо ваш друг або колега ще не користується додатком Telegram?

Telegram вже став досить популярним серед користувачів смартфонів, яким необхідно постійно бути на зв’язку. Але, тим не менш, багато хто з них до цих пір віддають перевагу застарілим програмами, які вже давно зупинилися в своєму розвитку.

Так ось. Якщо ваші друзі ще не почали використовувати сучасний месенджер, про який ми говоримо, і не знають, як його встановити на свій айфон, ви можете вислати їм запрошення. Що необхідно зробити для цього? Практично те ж саме, що і при додаванні вже існуючого користувача.

Відкрийте відповідний список в додатку. Пролистнув нижче, ви побачите тих, хто вже користується даними месенджером, а нижче будуть знаходиться дані людей з телефонної книги, які ще не стали користувачами Телеграма.

Виберіть зі списку необхідного вам людини і клацніть мишкою на його дані.

Ви побачите кнопку «Invite to Telegram». Натиснувши на неї, ви вишлете запрошення вашому другу або колезі.

Як додати співрозмовника у чат

Для того щоб запросити людину в чат телеграма, вам необхідно створити нову бесіду. Зайдіть у вкладку «Чати» і натисніть на значок «Створити», який знаходиться у правому верхньому куті екрану вашого девайса від Apple.

У вікні, виберіть пункт «New Group» («Нова група» або «Новий чат»), після чого виберіть людей, яких ви бажаєте запросити в даний коло спілкування для обговорення потрібних питань.

Що робити, якщо ви не маєте номера телефону, а знаєте тільки нік

Не завжди ви можете знайти користувача за номером його телефону. Канали або ботів, приміром, ви зможете відшукати тільки за їх ніку. Деякі люди також не бажають афішувати свій номер телефону або ж просто вважають, що відшукати їх аккаунт в месенджері Telegram буде на порядок простіше, якщо пошук буде проводитися по ніку.

Яким чином відшукати знайомого в месенджері по ніку?

Для цього вам необхідно пройти у вкладку чати, де знову натиснути на кнопку «Створити новий чат» або «Нове повідомлення». В самому верху вікна відкрився ви побачите пошуковий рядок, в якій буде написано «Search for contacts or usernames» («Пошук за контактами або ніку»). Введіть нік, який вам потрібен, в це поле і натисніть на кнопку «Search» («Пошук»).

У списку знайдених користувачів виберіть того, хто вам потрібен, і додайте його у свій список контактів, а потім почніть спілкування або ж просто заглядайте в канал, який може нести і розважальну інформацію.

Скільки контактів ви можете додати

Вашу телефонну книгу обмежити буде досить важко, а це значить, що в окремому порядку ви можете вести бесіду з незліченною кількістю людей, проте в месенджері представлений такий функціонал як група і супергрупа.

Групою можна назвати звичайний чат, який може вмістити в себе до двох сотень учасників, об’єднавши в собі невеликі групи по інтересам для підтримання комунікації між ними.

У супергруппу ви можете додати до п’яти тисяч людей, які можуть мати право писати повідомлення, так і бути звичайними спостерігачами комунікаційного процесу. Все залежить лише від характеру бесіди.

Розібравшись в питанні, як додати контакт у Телеграмі, ми можемо з упевненістю сказати, що ви зараз готові до спілкування зі знайомими і друзями в будь-якій точці нашої величезної планети. Формуйте свій круг спілкування в Telegram і розмовляйте з приятелями і колегами без особливих зусиль.